Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mások miért sokkal jobbak,...

Mások miért sokkal jobbak, mint én?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem jó dolog, de szoktam másokra irigykedni. Ilyenkor én nem szoktam rossz dolgokat kívánni nekik, csak szeretném, ha nekem is megadatnának ezek a jó dolgok. Sose volt önbizalmam, bár nincs is mire, mert nem vagyok ügyes, és nem is értek semmihez. Mások viszont olyan életrevalóak, én meg egy nagy nulla vagyok így 28 évesen.

Másoknak már ennyi évesen gyerekük van, házasságban élnek, szép helyeken nyaralnak, míg én meg depressziós vagyok.


2022. júl. 22. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

"Sose volt önbizalmam, bár nincs is mire, mert nem vagyok ügyes, és nem is értek semmihez. "


De ahhoz értesz ugye, hogy kiírj egy önsajnáltatós kérdést ide? Mit teszel azért, hogy legyen önbizalmad? Pl. elmentél már pszichológushoz, vagy hány önfejlesztő könyvet olvastál el, vagy néztél meg a témában videókat?


Nem rinyálni kell, hanem tenni azért, hogy jobb legyen az életed. 28 évesen ideje lenne már érett felnőtt ember módjára viselkedni. Valamit akarsz? Akkor tegyél is érte!

2022. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
1-es a pszichológusnal is csak rinyalni lehet csak meg jól le is ránt pénzzel.
2022. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

#2

A pszichológus jobban rálát az életedre, olyan dolgokat tud felfedezni, amire te nem is gondoltál, ő megoldásokat kínál az problémáidra, amiket meg kell oldanod.

2022. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Én azokat tartom nagy nullának akik lusták és idejönnek sajnáltatni magukat
2022. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem sajnáltatom magam, de ha kiírok ide normális hangnemben egy kérdést, azért nem beszólogatós válaszokat várok, így is szarul vagyok. De ide is csak a bunkók járnak.
2022. júl. 22. 11:22
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, tudjuk, hogy fáj az igazság és normális hangnemben válaszoltunk, és de, igen, sajnáltatod magad. Mit teszel azért, hogy jobb legyen az életedet? Feltettem az első válaszomban néhány kérdést? Nos, mik rá a válaszaid? Miért hasonlítod magad másokhoz? Egy hajléktalanhoz pl. miért nem hasonlítod magad? Pedig ő sokkal szerencsétlenebb, mint te..


Látom, az egód nem tudja elviselni a kritikát, és mindenki bu..nkó rajtad kívül, aki nem olyan választ ír, amilyet te vársz.

2022. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne máshoz hasonlítsd önmagadat, jó vagy te is, nyugi.
2022. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

6 os én nem sok olyan embertől fogadnék el tanácsot aki ezen az oldalon bizonygatja lelkileg rossz állapotban lévő embereknek, hogy csak fel kell állni, és tennie kell magáért.

Mármint izgi, hogy felveszed ezt a Csernus szerű bunkozos stílust, csak nem mindenkinek jön be + Csernusrol mindenki tudja h ő se ok 100%

2022. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

"hogy csak fel kell állni, és tennie kell magáért."


Az önsajnáltatás és sírás hogyan visz előre és oldja meg a problémákat?

2022. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Néha kiváltja az emberekből az együttérzést, a segítő szándékot, egy két jó szót, hogy nem vagy egyedül. Néha már az is segít hogy leírod egy anonim fórumon hogy mennyire tele van a puttonyod, hatan rábólintanak hogy ja, ez tényleg foscsi, és mekkora szívás, majd megnyugszol, mert kiventillaltad magad.

100%-al több segítség mint ez a 'hogy mersz szarul lenni te rák szanalomzsak' anonim arcoskodas.

De ezt tényleg el kellett magyarázni?

2022. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!