Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan személyiségteszt...

Létezik olyan személyiségteszt vagy akármi hasonló, ami megmondja, hogy milyen munkára vagy alkalmas/ideális?

Figyelt kérdés

Amerikában tudom, hogy vannak ilyen kis karikázós tesztek, amit a helyi érettségi előtt adnak a fiataloknak, ami segíthet nekik eldönteni, merre menjenek továbbtanulni, ha esetleg nem tudják. Legalábbis filmekben/sorozatokban már láttam ilyet, szóval csak létezik valami :D

Ehhez hasonló szerintetek létezik itthon is? Vagy valami személyiségteszt vagy bármi, ami segít eldönteni, merre tovább?

Nem kamasz vagyok már (sajnos), lassan 30 éves, de boldogtalan a jelenlegi munkámban, viszont ötletem sincs, merre lépjek tovább. Ami a hobbim, amit szívesen csinálnék hivatásként, azt nem fizetik meg, így azok kilőve, de alternatívát meg nem tudok magamnak kitalálni, így valami külső segítséget szeretnék keresni ehhez.


Akik pályát váltottatok menet közben, mi alapján döntöttetek, hogyan sikerült felfedeznetek magatokban azt a rejtett készséget, amit végül érdemesnek találtatok kiaknázni?


2022. júl. 22. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak online, ingyenesen kitölthető pályaorientációs tesztek.


De szerintem az a baj ezekkel, hogy nem feltétlenül fogsz őszintén válaszolni a kérdésekre, mert egy adott végeredmény vársz.

2022. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Sztm ez egész jó 😊

2022. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!