Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lehet hiteles ez a...

Mennyire lehet hiteles ez a személyiségteszt, ha mindig más jön ki?

Figyelt kérdés

[link]


Nyilván már eleve van egy ilyen alternatív horoszkóp szaga a dolognak, csak 12 helyett itt 16 lehetőség van.

Valami igazság persze lehet benne, de szerintem ezek nem személyiségtípusokat, hanem inkább hangulati állapotokat tükröznek.


Nekem mondjuk stabilan 4 féle szokott kijönni.

INFJ,INFP,INTJ,INTP


2022. máj. 7. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagy kérdezzek vissza: tipped sincs?
2022. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tippem van ,hogy ezek csak olcsó részigazságok,amikre nem igazán lehet alapozni, de a helyén kezelve néhány következtetést azért le lehet vonni belőle.
2022. máj. 7. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha olcsó részigazságok amikre nem lehet alapozni akkor NYILVÁN le lehet vonni néhány következtetést.


Ja nem...

2022. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Gondoltál arra, hogy ha más válaszokat adsz, akkor más eredményt fog kihozni?

Ha ugyanarra a kérdésre mindig máshogy válaszolsz, akkor nem a teszt a rossz, csak te nem ismered jól magad.

2022. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Inkább a hangulatomtól függ, hogy mi jön ki. Nem szoktam gyakran kitölteni, de azt megfigyeltem, hogy nem ugyanaz jön ki.
2022. máj. 7. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy légbőlkapott elmélet, ami időről időre nagyot megy itt az oldalon, aztán egy időre elfelejti mindenki. Nincs sok értelme foglalkozni vele. Kitöltötted, szórakoztál egy kicsit vele, aztán kész. El kell felejteni
2022. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha mélyebben érdekel a tipológia, vagy kifejezetten az mbti, olvass utána rendesen, a 16 personalities betűkre bontja az egészet, egyébként sok köze nincs az összetettebb elméletekhez, amolyan lebutított verzió.

Ha feltétlenül tesztet szeretnél kitölteni, mistype investigatort ajánlom.

Én meg ezt csatolnám ide, olvasd el bevezetőként kognitív funkciókkal ismerkedéshez, és az alap teória megértéséhez nekem anno hasznos volt: [link]


Ha felmerülne benned bármilyen kérdés a témával kapcsolatban, nyugodtan írj!

2022. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!