Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha nagyon izgulok?

Mi a teendő, ha nagyon izgulok?

Figyelt kérdés
Ha izgulok remegek, emiatt nem merek bemenni az okmányirodába ügyeket intézni, mert nagyon látszik, múltkor is azt nézték. Szabályosan pánikszerű tüneteket produkálok emiatt. Mit tegyek, hogy ne izguljak ennyire? Főleg akkor remegek, ha a papírokat ki kell töltenem, vagyis írás közben.
2022. júl. 27. 07:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Vékony nő vagy? De cuki! Elkísérlek ha akarod?!


Ha férfi ? Növessz tököt ! Életképtelen

2022. júl. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez a problémám, úgy remeg a kezem, hogy a nevemet sem tudom leírni. Már mindent megpróbáltam, de semmi nem használt.

N

2022. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Tudatosítanod kell magadban, hogy az emberek leszarják, hogy te mit csinálsz. Egyszer akkorát zakóztam az utcán télen, hogy majdnem szaltóztam egyet. Körülöttem mindenki nevetett. Kellemetlen volt, de kb. másfél perc után a létezésemet is elfelejtették. Minden ember saját magával foglalkozik nem veled, kár ezen aggódni. Ha ezt megérted, akkor sokkal szabadabb leszel, sokkal nyugodtabb leszel, tehát ergo boldogabb leszel.
2022. júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Ezek nem normális jelenségek.

Kezeltesd ki őket pszichológussal. Ne nyugodj bele abba, hogy így kelljen leélned az életedet.

2022. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Ez szociális fóbia. Mindenképp keress fel egy pszichológust/pszichiátert.
2022. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az a baj nagyon nehezen nyílok meg és annál nehezebben veszem rá magam, mert félek a változástól, ami itt a pszichológust jelenti, főleg, hogy idegen ember stb... mégis nagyon nehezen, de végső kínomban rávettem magam és elmentem, de semmi hasznosat nem mondott, kb. ásítozott, félrenézegezett miközben meséltem neki. Nagyon rossz élmény volt, igaz sztk. Most keresek magánban, csak nagyon drága és nem tudom mikorra gyűjtök kellő bátorságot, hogy megint elmenjek, félek, hogy megint igy járok. :(


#3 Ez egyébként jó tanács, köszönöm, már csak az agyamnak kell felfonia és átállnia.

2022. júl. 27. 11:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy pszichológust ismerek személyesen, ahhoz biztosan nem mennék el. Egyik barátnőm sógornője is az, elmondása szerint a legkiállhatatlanabb ember, akit ismer.
2022. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Inkább pszichiáterhez menj, mert kezdetben valószínűleg gyógyszeres kezelésre is szükség lesz.
2022. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 BZD-t szoktak adni ellene, de az többet árt, mint használ. Én is kaptam, még rosszabb lett.
2022. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9


Nem mindig azt adnak. De attól, hogy neked nem működik, másnak még működhet. Statisztikailag 1 ember, az semmi. Nekem Scippát írtak fel és bevált. Már nem is szedem. Béta-blokkoló is segíthet izgulás ellen. A gyógyszerek sokat segítenek, de elsősorban a kiváltó okot kell megszüntetni.

2022. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!