Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is bunkóság...

Szerintetek is bunkóság kézmosás nélkül távozni az illemhelyiségről a "nagy dolog" elvégzése után?

Figyelt kérdés
Apámra vagyok kiakadva, aki pisilés után csak nagy néha, és a nagy dolog elvégzése után is csak időnként mos kezet. Amikor ezt szóvá teszem, rendszerint azt a választ kapom tőle, hogy "papírt használt, nem a kezét", és hogy "nem bolond ő - majd megmossa, ha piszkos lesz a keze. A bevásárlóközpontokban szinte állandó jelleggel látom, hogy az emberek nem mosnak kezet, amire már csak legyintek, hiszen nem tudok vele mit kezdeni, de otthon ez már teljesen más kategória nálam.

2022. júl. 31. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Undorító, sötét állatság, azzal a kezével fogja meg a kilincsek, konyhaszekrényt, távirányítót, mikrosütőt, stb, amelyikkel a seggét törölte, a micsodáját fogta.

Hát én kiosztanám, az biztos. Tahó.

2022. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Igen, és nem csak bunkóság, de közveszélyt okozó is szerintem!


Én is ki vagyok akadva ezen, mert akármikor nyilvános illemhelyet használok, mindig látom, hogy sokan nem mosnak kezet és beleborzongok, hogy utána azzal fogdossák össze a bevásárló kocsikat, árukat, péksütiket wááá! :(

2022. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Még kisdolog után is az!
2022. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem, én se szoktam. És? Nem halt ki az emberiség. Közveszélyes persze..
2022. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

4: bacis készpénztől halt meg már ember, szóval nem kell, hogy az egész emberiség kihaljon - elég, ha csak a te szeretted jár pórul mások fertőzőképessége, lustasága és nemtörődömsége miatt...


Az emberek sajnos xarnak bele mindenbe és szó szerint! Ezért ilyen gané ez a világ. :(

2022. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Mem csak bunkóság, hanem fertőzés veszélyes is. Pl. utána hozzányúl az ételhez. Lehet, hogy előtte átszakadt a vécépapír és kicsit az ujjával törölte ki a kakát.
2022. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
én sem mosok kezet szarás után csak akkor ha barna lesz a körmöm alatt törlés közben
2022. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Gusztustalan, és alpári dolog. Most nem azért, de még a macska is megmosakszik wc-zés után... Amúgy azt is bírom mikor a férfi családtagjaim nagy komótosan benyúlnak a gatyájukba megvakarni a töküket, majd ugyanazzal a kézzel akarnak megölelni vagy megfogni a vállam. Rosszul vagyok az ilyen emberektől.
2022. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
"de még a macska is megmosakszik wc-zés után." igen a szájával . emberek szex közben 1000x gusztustalanabb dolgokat csinálnak , jó szex büdös és ragacsos
2022. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan az.
2022. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!