Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig szorongok hogy az...

Mindig szorongok hogy az áruházakban ha az önkiszolgálóba akarnak küldeni a pénztárosok.Nem azért mert túl bonyolult lenne,csak nagyon feszengek ha ott kell fizetnem,mert úgy érzem többen néznek?

Figyelt kérdés
Hogy lehet őket lerázni.Kartyaval és koveo is lehet már ott fizetni.
2022. aug. 4. 07:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Spar-ban nagyon jó, a többiben még nem használtam, sőt ott néha már többen vannak mint a hagyományos kasszánál.
2022. aug. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
31%
Én annyit szoktam mondani, hogy "keziccsókolom, nem itt dolgozom".
2022. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
De akkor nem is küldözgetsz senkit, sehová!
2022. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Auchanba szokott lenni, hogy ha hosszabb a sor jönnek, és Jonapot kívánok, jöjjön velem az önkiszolgálóhiz , segítek,ami annyit tesz,odakiser, és csináljam.Mar eleve fogyatékosnak ír le ezzel.
2022. aug. 4. 14:35
 15/20 Shaddark ***** válasza:

Szerintem jó fejek lehetnek.

Nem tudom, mivel én mindenkitől okosabb vagyok, meg beképzeltebb is, eszembe se jutna arra gondolni hogy fogyatékosnak néz. Inkább örülnék hogy segít olyanban, amiben nincs még tapasztalatom.

Persze, a mondott beszéd ~20%a a kommunikációnak, az többet számít hogyan mondja, milyen hangsúllyal, test beszéddel, mimikával.

Ezt meg így nem tudhatom, lehet ahogyan mondta én is sértőnek érezném, de én ha valaki okosabbnak hiszi magát tőlem akkor csak simán megmosolygom.

Mert egészen biztosan nincs így :)

2022. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
auchan meg azért egyszerű, mert ott nincs mérleg. csak csipogsz, és már rakod is a szatyorba.
2022. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Utóbbival az a legnagyobb problémák egyike, hogy én fizetni is szoktam a vásárolt cuccokért - de ezzel szinkronban sem túlzottan vagyok kíváncsi az ingyencirkuszra, (amikor pofázik folyamatosan hozzám egy gép lényegében abban a stílusban, hogy mikor, melyik kezemmel vehetem elő a pöcsömet)!

Ezután csipeket ültetnek belénk és nyomkodni fogja valami b@zerátor a távkapcsolót, miután bementél valahová vagy az ajtó nyílása fogja elindítani a távvezérlés futtatásának indítását! Hát a lónak a habosra vert középső lábát! Ha annyira nem tiszteli egy üzlet a vásárlóit, hogy leereszkedjen hozzájuk, akkor tárolgasson mindent 6000-ig és rohadjon rá minden, mialatt várja a "Tisztelt vásárlónak" becézett balekokat!

2022. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Shaddark ***** válasza:

Amúgy a tecsóban mi mindig ilyen "szabad fizetést" tolunk.

Pakolunk a táskába aztán ha nincs ellenőrzés akkor csak fizetünk és megyünk.

Tök jó rendszer, mondjuk minden 5. -nél kapunk egy ellenőrzést, ahol vagy pár árut vagy néha mindet be kell kasszázni, de a legtöbbször egyáltalán nem kell kasszával bajlódni.

Ez mondjuk elterjedhetne jobban is, a lopósokat úgyis kiszúrják, mi, becsületesek meg ne álljunk sorba.

2022. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én imádom az önkiszolgáló kasszákat.

Nem szeretek sorbanállni, előttem kiabálnak, nyakamba hapcizgatnak, nekem tolják a kosarat, lassan pakolnak, sztornóznak, nem találják a pénztárcájukat, még hoznak ezt-azt, visítanak a gyerekek, akcióról kérdezősködnek, kuponokkal vacakolnak.

Amúgy 4 féle üzletben járok ilyen kasszához, de mindegyikben rendszeres, hogy segítséget kell kérni, gondolom folyamatosan javítgatják a rendszereket.

2022. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A teszkó rendszere lenne a kedvencem nekem is... kár, hogy sok helyen nincs kiépítve, és ahol van, ott is gyakran elszaródik.
2022. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!