Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek...

Miért ilyenek az emberek gyakorin?

Figyelt kérdés
Az egész társadalom ilyen vagy csak itt vannak ennyire elkúrt emberek. Feltesznek egy kérdést egyesek és nem normális választ kapnak hanem már válykálódnak az ember magánéletében és le hülyéznek/idiótáznak egy embert úgy hogy nem is ismerik.

2022. aug. 4. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Frusztráltak az emberek, de a kérdezők nagyrésze meg is érdemli, olyan retardált kérdéseket lehet itt látni, vagy éppen olyat ami 2 másodperc Google kereséssel megválaszolható lenne.
2022. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Persze, de ezen az elven ez az oldal nem is kéne létezzen mert manapság mindent ki lehet keresni
2022. aug. 4. 19:16
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Sokan nem tudnak angolul, amikre én gondoltam azok magyarul is megtalálhatóak. Az oldalnak lenne és van is értelme, csak sok a retardált, mint mindenhol.
2022. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem. De pl ha valakik nem azokat az elveket vallják mint ők akkor egyből mért mocskolják egymást és mért nem lehet normálisan kezelni és elnézni valamit és ha lássuk hogy nem tetszik az illető békén hagyni a másikat. Kevés olyan kérdést találtam ami alatt nem vitatkoztak volna
2022. aug. 4. 19:22
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, miért, mi van a való világban odakint? Jó alakú nő vagyok, és ha felveszek egy testhez simuló ruhát, olyan árgus szemeket meresztenek rám, hogy csak na.. mintha valami főbenjáró bűnt követtem volna el.

És igen, igaza van az 1. válaszolónak, a legtöbb kérdező is olyan egybites kérdést tesz fel, hogy más választ nem is érdemel mint, amilyen kérdést ő maga is feltett.


Sokszor már azért is kap itt egy válaszoló a másik válaszolótól, ha a kérdezővel egyetért, de sokszor maga a kérdező is lehurrogja a válaszolókat, mert nem vele értettek egyet a többiek. Pedig ő kérdezett, mégis neki áll feljebb.


Szokták mondani, amilyen az adjonisten, olyan a fogaddisten.

2022. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Sztem az egész társadalomban megfigyelhető, egyre több és egyre hangosabb a kötekedő hlye.

Viszont ez az oldal egész egyszerűen már lassan elveszíti az értelmét, mert szinte mindenre kapsz jobb választ máshol.

Gondolom, ez is az oka, hogy folyamatosan zuhan a színvonal, és ma már zömében olyanok válaszolnak, akik a kifejtést sem tudják értelmezni, de azért belekötnek a kérdezőbe.


Őszintén szólva én már csak biciklizés és angol fordítási kérdésben kapok 1-2 értelmes választ, de ha őszinte akarok lenni, csak lustaságból teszek fel kérdéseket, ha nincs kedvem/időm utánanézni.


Néha engem is bosszantanak az ilyen emberek, de gondolj arra, h ezek az emberek tuti, h nem élnek boldog, kiegyensúlyzott életet:


aki olyanok írt nekem priviben, h kössem fel magam, vagy vmi hasonlót, vagy a sok fröcsögő személyeskedő női válaszoló...kövérek, munkanélküliek etc.

2022. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy én azt sem értem, hogy a "hülye" kérdéseket minek kell lehurrogni. Isten bocsá, több mint valószínűtlen hogy 7 milliárd ember ugyanúgy gondolkodik, ennek pedig az az eredménye hogy ami valakinek egyértelmű, másnak nem az. Az emberek ilyenkor csak a saját egójukat fényezik, mikor odahányják, hogy "nem igaz hogy ennyire hülye vagy". Ilyenkor mindig elgondolkodok, hogy mi lenne velük ha tudnák hogy az érzelmi intelligencia és az intelligenciahányados egyenes arányosságban vannak, márpedig aki így lehurrog másokat, annak az empátiája (és ezáltal az érzelmi intelligenciája) nem lehet valami magas.
2022. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az olyan totál értelmetlen kérdéseket, mint: "Hű de meleg van, szerintetek is?" ha azonnal törölnék, egyből megtisztulna az oldal.
2022. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nyugtat hogy az élete egy 0 az olyan embereknek akik kötekednek, de az bosszant hogy ahelyett a saját bajukat néznék vagy kötnék le mással az életüket ,beleszólnak pl abba hogy én a macskámat miért engedem ki az udvarra.
2022. aug. 4. 21:05
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Miből gondolod, hogy az kötekedés, amit te annak gondolsz? Sokszor egy kívülálló jobban rálát a mi helyzetünkre, mint mi magunk. Ilyenek pl. a pszichológusok is.
2022. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!