Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek...

Miért ilyenek az emberek gyakorin?

Figyelt kérdés
Az egész társadalom ilyen vagy csak itt vannak ennyire elkúrt emberek. Feltesznek egy kérdést egyesek és nem normális választ kapnak hanem már válykálódnak az ember magánéletében és le hülyéznek/idiótáznak egy embert úgy hogy nem is ismerik.

2022. aug. 4. 19:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen,de egy kérdésből sokszor nem lehet rájönni hogy az illető milyen valójában. És az számomra a kötekedés hogy pl miért nem csinálom azt, vagy miért pont azt csinálom amit csinálok. Egy pszichológus sem egy mondat után lát rá az emberre na meg persze nem név nélkül és arc nélkül. Lehet a kérdezőnek egy oldalát lássák meg,vagy a kérdezőnek mások az elvei mint nekik és máris egyből leordítják hogy az ég nem kék hanem zöld.
2022. aug. 4. 21:16
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Mondd, ki bántott meg téged ennyire, hogy emiatt kiírsz ide egy kérdést erről? Egyedül ezt nem tudod feldolgozni és elengedni a múlt sérelmeit?
2022. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem bántott meg senki de annyi abnormális ember van itt, aki hülyéül okoskodik és lenézi a másikat konkrétan ok nélkül hogy az hihetetlen
2022. aug. 4. 21:31
 14/15 anonim ***** válasza:

Van kivétel, de többségben azt látom, hogy normális kérdés, normális kérdező normális válaszokat szül.


Hülye kérdések meg 18 milliószor feltett kérdések meg nem szülnek jó válaszokat és érthető is.


Rohadtul rombolja az oldalt, hogy a kérdések száma már elenyésző, mint mondjuk 10 éve, de abból is 10 kérdésből minimum 6 ot már mindenki 10 szer megválaszolt, ha 1-2 éve legalább használja az oldalt.


Próbáld meg ugyanazokat a kérdéseket válaszolgatni egy ideig, majd észreveszed magadon, hogy miért van ez.


Ha meg az ember átgörget ezeken, szinte alig marad naponta 1-2 kérdés... Elég szánalmas nemde?


És akkor rájön erre a rengeteg hírhedt troll kérdező, meg az őrjöngők akik ugyan felteszik a kérdést, de önmagukban egyértelmű a válasz és ha nem értenek egyet vele megy a kötözködés.


De, mint írtam normális kérdező normális kérdéssel SZINTE mindig normális válaszokat kap...

2022. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem néha ki lehet fogni ilyeneket, de attól is függ, miben írod ki a kérdést. Én pl megfigyeltem, hogy kisgyerekekkel/kutyatartással kapcsolatos kérdésekben felzabálják egymást az emberek, mert mindenki jobba tudja, hogy hogyan neveld a kutyádat/gyerekedet.. Elég vicces.

Nem is azzal lenne a baj amúgy amit megírnak, hanem ahogy megírják. Az a kevdencem, mikor valaki elhordja a kérdezőt a halál f*ára annyira kioktatja, ha a kérdező meg nem kedvesen reagál rá vissza - vajon miért :D - akkor még a kötekedő áll bele. Na ilyennel rengeteggel találkozom, ilyen személyeskedő barmok már bocsánat.

Én már ilyen témákban - család, barátok, konfliktusok stb. - direkt fel se teszek kérdést. Inkább egy hozzáértőhöz fordulnék.

2022. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!