Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem zavar hogy öregedtek?

Nem zavar hogy öregedtek?

Figyelt kérdés

Szerintem 2010-ben jobb volt amikor mindenki fiatalosabb volt. Nézegettem képeket is. Míg 2010-ben tisztára fiatalok voltak, 2022-re ugyanazok az emberek sokkal öregebbek.

Most akkor?



2022. aug. 8. 11:23
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

De, én szoktam,...de mintha nem is én lennék!!! Már nem is én vagyok változik az ember. Hálistennek!! érik:)) Kérdező te mennyi idős vagy..?

#8

2022. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

#11

25 vagyok

2022. aug. 8. 12:04
 13/41 anonim ***** válasza:

És fiú vagy..?

Van egy szép szám a Volna-e kedved megöregedni énvelem.. :)

Magna cum Laude

A páromon nem látni hogy öregszik -az arcán- neki testi bajai vannak az rosszabb.

2022. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Nem zavar, imádom az ősz hajamat, hogy tudom mit nem akarok és teszek-tehetek is érte.
2022. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

#13

Igen

2022. aug. 8. 12:10
 16/41 anonim ***** válasza:
72%

Én 27 vagyok amúgy. Nem, nem néztem ki fiatalabbnak 16-17 évesen. Szerintem most szebb az arcom. Nincs pattanásom, bőrhibáim, ráncaim se. Mindig is ápoltam a bőröm, de pár éve tretinoint is használok.

Amiben negatívan változtam, hogy szedtem fel pár kilót. Nem lettem kövér, nincs hasam stb. Arányosan oszlik el a súly.. Na de az akkori vékony 168cm 50kg alkatom jobban tetszik, az tény.

2022. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj mindenki együtt öregszik :) van egy mondás: negyven felett mindenki saját maga felel az arcáért..! Rajta lesz az egész életed kb.. a 23 éves fiam is néha felsóhajt hogy milyen öreg már!!:)) Ilyenkor csak arra gondolok hogy nem is tudod még drágám, mi vár rád. Remélem jobb élete lesz mint nekem, könnyebb.

Tegnap anyámat is lemarták-ne hagyja el magát- az ápolónő azt mondta neki egész életemben emlékezni fogok rá !! hogy : "Tudja milyen szívfájdalom egy gyereknek így látni az anyját??" Na mindegy.offolom magam kicsit 8#

2022. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Én azt nem szeretem, hogy ebben a világban a celebek akik alig végeznek valami munkát, leszólják aki 30-40 évesen nem veheti fel velük a versenyt és ez csak rosszabb lesz! Ha így folytatódik majd nem lehet méltóságteljesen öregedni!

Arról nem is beszélve, hogy hallottam ahogy egy kedves 50-55 körüli nő ismerősömet leszólja egy fiatalabb és még neki állt feljebb amikor leállítottam!

26f

2022. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
12%

17

Én is láttam a szüleimet idősebb korukra szétcsúszva, ami fiatalon nem volt jellemző rájuk egyáltalán. Akkor azt gondoltam, hogy velem ilyen nem történhet meg. De sok év után, mostanság már látom mennyire alább tudja adni az ember amikor jönnek a betegségek, a relatív szegénység, az egyedüllét.

2022. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
72%

Szoktam nézni régi képeket, magamról is, családról is.

Jó visszaemlékezni. De nem kesergek, hogy most nem úgy nézek ki. Most se nézek ki rosszabbul, mint akkor, legfeljebb máshogy. És van, amit most sokkal jobban szeretek az életemben. Jobban élek, több a lehetőségem.

Külsőleg is kiegyensúlyozottabb vagyok, kialakult a saját stílusom, tudom, hogy mi áll jól, hogy mi illik hozzám.

2022. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!