Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem zavar hogy öregedtek?

Nem zavar hogy öregedtek?

Figyelt kérdés

Szerintem 2010-ben jobb volt amikor mindenki fiatalosabb volt. Nézegettem képeket is. Míg 2010-ben tisztára fiatalok voltak, 2022-re ugyanazok az emberek sokkal öregebbek.

Most akkor?



2022. aug. 8. 11:23
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
72%

Én 40 évesen jobban nézek ki mint 20 évesen.


Akkor egy csont sovány, fejletlen nyurga lány voltam


Akkor kinevettek a fősulin hogy 14 évesnek nézek ki kb.


Most nem tűnök 40nek, szülés után igen nőies alakom lett, híztam, mellre is, sporttal fitt vagyok. Az arcom változott, ránc is akad, de a bőröm szép, rátaláltam a stílusomra és jól érzem magam a bőrömben.


Rokonom, akire nagyon hasonlitok, 60 éves és gyönyörű, stílusos, örülni fogok ha én is úgy öregszem meg.

2022. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
69%

Igazából zavar.


Egyik részen pszichológiai oka lehet, mert bizonyos okokból se tartós párkapcsolatom, se gyerekem, se semmi. Ilyenkor már nehezebb párt találni, nehezebb elmagyarázni, miért nem volt eddig. Rokonok közül meg természetesen van már, aki fájdalmasan piszkál ezzel.



A másik a testi... Így is tele vagyok krónikus betegséggel és még a test öregedése is....

23 éves kori képeimen milliószor jobban nézek ki, sokkal fiatalabb vagyok úgymond, plusz például milliószor jobban bírtam egy egész napos városnézést a 40 fokban, mint most a 30-ban, pedig egészségtelenebbül éltem, kevesebbet sportoltam.



29N (mindjárt 30... Pár hét)

2022. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
32%
30 évesen ne már, hogy így gondolkodj, basszus. Előtted az élet, 29 évvel még simán találsz párt és lesz gyereked. 🤦‍♀️
2022. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
39%

23


Max 25 évesen simán... De még ők se időben szülnek, mire oda jutnak.

2022. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
65%

Nem tud másként gondolni önmagára, mindenki csak a saját keretein belül érti-érzi a világot.

30 évesen én is azt hittem, hogy öreg és csúnya vagyok, most látom, hogy ragyogtam és milyen lehetőségek vártak volna rám.

2022. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

#19-es pontosan!! 17# es vagyok.

Köszi a megerősítést. :)

2022. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
42%
25, én is ezt mondom. Egy nő 20 60 év között gyönyörű, és ha elfogadja magát könnyebb dolga van mert még boldog is
2022. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
25%

25: ez így van.

Egyszerűbb lenne a jelent értékelni, benne saját magunkat is.

Mint keseregni, és majd évek/évtizedek múlva visszanézni, és nem is érteni, hogy mi bajunk volt.

2022. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Én egy fél-1 éves fotóval is így vagyok.


Amikor készül borzasztóan látom magamat, amikor meg megtelik a telefon és lementem a képeket, rácsodálkozok, hogy milyen jól néztem ki és nem értem miért nem láttam ezt akkor

2022. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Jó, csak amikor csúnyulsz, gyógyszereket szedsz, kezdődnek már a rendszeres fájdalmak, az ÖSSZES nálad pár évvel idősebb mondja, hogy 30 felett testileg egyre rosszabb, az ismerkedős oldalakon a maradék van de csak sugardaddy-k írnak rád és pár éven belül nagyon nem kellene szülnöd, na akkor nem ilyen egyszerű.
2022. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!