Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem zavar hogy öregedtek?

Nem zavar hogy öregedtek?

Figyelt kérdés

Szerintem 2010-ben jobb volt amikor mindenki fiatalosabb volt. Nézegettem képeket is. Míg 2010-ben tisztára fiatalok voltak, 2022-re ugyanazok az emberek sokkal öregebbek.

Most akkor?



2022. aug. 8. 11:23
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
32%
Régen minden jobb volt. Ezen kár agonizálni
2022. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
72%
Engem nem. Jobban nézek ki mint 10 éve.
2022. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
56%
Engem is az zavar, hogy emberek megbolondulnak az idő múlása miatt. Én úgy vagyok vele, hogy kihoztam az eddigi életemből azt, amit jogosnak éreztem és kifejezetten irritál, hogy mindenki a kora miatt rikácsol és próbálja rám ragasztani ezt a pánik hangulatot, miközben az én lelkiismeretem tiszta magammal szemben. Azt is szánalmasnak tartom, hogy az elfogadás korában ennyire erős az ageizmus és ennyire agymosott szinten tart a fiatalság fetisizálása. Hihetetlen, hogy emberek belemennek ebbe a játékba, alázzák az öregebbeket és tabusítják az öregedő testet, szépen kitaposva maguk előtt az utat ezzel, hogy őket is szarba vegyék és undorító demens szarnak tartsák, ha majd ott tartanak. Tiszta röhej ez az egész, élén ezzel az agymosott bagázzsal, ami már 30 éves korában szedi a sátorfáját és temeti magát... Én nem akarom megadni senkinek azt az örömet, hogy partner vagyok abban a műsorban, ahol leírjuk magunkat a felnőtt életünk tizedik évétől egészen a hátralevő 50 évben. Csináljátok csak magatoknak, égjetek el a saját poklotokban, nekem ez a véleményem.
2022. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
35%

33



80 évet közülünk senki se fog megélni. Részben a civilizáció összeomlása miatt.


Az idősödő test meg egyre csúnyább, sérülékenyebb, egyre kevesebb lehetőséget ad és egyre rosszabb benne élni.

2022. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
67%

34

A nagyszüleim 80, 92, 76 és 85 éves korukig éltek. Anyám most tölti a 67-et és makk egészséges, apám a 70-et és ő is rendben van.


Jó nagy hülye vagy, ha azt hiszed, hogy nem fogsz addig élni. Hacsak nem tervezel öngyilkos lenni.

2022. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Épp ezért kellene kicsit cizelláltabban gondolkodnod.
2022. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

35


Én tervezek az lenni, ha megöregednék.



De amúgy egy hatalmas civilizációs összeomlás előtt állunk


65-70 éves korára mind a 4 nagyszülőm rákos volt és 70-75 éves korukra halottak.

Apai nagyszüleim tele voltak súlyos krónikus betegségekkel.

Apum tele van krónikus betegségekkel.

Az enyémek MÉG nem súlyosak, de már vannak "jópáran".



Az ismerősi körünkben az 50-60 körüliek hullanak, mint a legyek (elnézést amúgy a kifejezésért).

Részben a COVID miatt, de sokaknál rák, vagy esetleg egyéb.

Növekvő légszennyezettség, egyre gyatrább kaják, egyre gyatrább genetika stb.

2022. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
50%
Akkor csak pánikolj. Szard is magad össze legalább napi 2x, attól kevésbé fogsz öregedni, nem tudtad? Sok sikert!
2022. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
0%
Kettőnk közül maximum te pánikolsz.
2022. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Ez az élet rendje. Tök mindegy, hogy tetszik vagy sem, ez van. Egyébként azt szokták mondani, hogy elég nagy baj, ha valaki nem öregszik meg (ugyanis akkor az azt jelenti, hogy korán meghalt).
2022. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!