Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normalis hogy a szomszed...

Normalis hogy a szomszed gyerek vilagitgat az ablakomba es hajnali 2 kor beinditja a motort az ablakom mellett? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Szerintem nincs még 18, egy taknyos gyerekrol van szo aki most jott ra hogy "en mar nagy vagyok kint lehetek az udvaron 8 utan"

Nappal nem hallom soha a hangjat, ejfel korul kezdem el hallani vagy kelek fel ra arra amit muvel

Az ablakom hatul van, nekik ott van hatso reszi udvar

Hajnali 2 kor kijon es beinditja a motort az ablakom alatt 2 meterrel

Mindig fel kelek ra

Meg még ami még remisztobb az az hogy vilagitgat az ablakomba hajnalban.

Mintha egy zseblampat kapcsolgatna fel le es kozben az ablakomra iranyitana

Kozben olyanokat ordit hogy "gyere ram" meg stb

Neha felek hogy leskelodik is de sotetito van az ablakon remelem ha bevilagit nem lat be

Nem tudom mit csinaljak, ha szolnek hogy hagyja abba mert nem tudok tole aludni mégjobban csinalna

Mit tudok tenni?


2022. aug. 8. 21:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ez szívás. 2 lehetőséged van vagy hogyod úgy és nem lesz rosszabb mint most. Vagy megszolalsz és lehet jobb lesz, de a szomszédokkal megromlik a kapcsolatod. Vagy hívd fel a helyi rendőrséget több telefonszámrol ugyan azzal a problémával. És ha ki mennek a rendőrök, akkor lehet meg mondják, hogy több szomszéd panaszkodott a zaj miatt.
2022. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Videó + hívd MINDEN alkalommal a rendőrséget. Akkor is hívd őket, ha többször elhajtanak.
2022. aug. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Juj..

Szerintem ez félelmetes.

Főleg az ablakvilágítás meg hogy olyanokat mond,hogy “gyere rám”.

Szerintem ez elmebeteg és ne nagyon hergeld fel.

Várj..hátha azt hiszi fel sem kelsz rá és megunod.

2022. aug. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem első körben beszélj a szüleivel.

Csak végső esetben hívnám a rendőrséget.

2022. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha direkt azért csinálja (már pedig szinte biztos), hogy téged idegesítsen, akkor jobb meg se mukkanni. Az ilyennek az fáj a legjobban, ha nincs semmilyen reakció a hergelésére. Tégy úgy, mintha semmit se vennél észre belőle, rá fog unni, hidd el. Tudom, nehéz, és biztos vagyok benne, hogy rohadt idegesítő és legszívesebben kitekernéd a kis féregnek a nyakát, de neked kell okosabbnak lenned és kicsit még tűrnöd, hogy utána jobb legyen.
2022. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ijeszd meg
2022. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%
Majd megunja és hazamegy. Vagy ha nem, akkor hívd a zsarukat!
2022. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!