Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne álmodjak...

Mit tegyek hogy ne álmodjak éjjelente? Rendesen félek már elaludni.

Figyelt kérdés
Alapból az alvás lenne a legjobb dolog ami történik velem, de az utóbbi időben már éjjel se tudok menekülni, nem elég hogy nappal 0-24 arra a bizonyos lányra gondolok és szakad meg miatta a szívem, de még éjjelente is rendszeresen vele álmodok, ráadásul csupa szép dolgokat, amire reggel nagyon "jó" utána úgy felkelni hogy depressziós vagyok fél napot és a sírás fojtogat hogy csak álom volt. Nem tudom hogy lehetne ezt kizárni, hogy ne álmodjak vele, vagy ne is álmodjak egyáltalán, legalább ilyenkor legyen már nyugtom ha már nappal nem lehet... Van erre valami biztos módszer?

2022. aug. 10. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

4-es nem ìrt hülyeséget 2-es.


És de az àlmot is lehet irànyìtani. Aki megtanulta a tudatos àlmodàst az ugy alakitja az àlmait ahogy csak akarja.


Egyébként kérdezö örülj neki hogy jókat àlmodsz vele. Képzeld akinek még önbizalomhiànya van és àllandoan azt àlmodja hogy utàlja vagy menekül elöle a làny és lehetne sorolni. Vagy aki nyomasztó àlmokat àlmodik az illetövel. Szerintem inkàbb kezdj örülni hogy jó àlmaid vannak.


Ez egészen màs de pl. én àlmomba nyomasztóbbnak talàltam azt hogy felszàlltam a repülögépre és nem volt iratom és ezen paràztam egesz àlom ideje alatt, hogy otthon hagytam, úgy hogy fel is riadtam. Mint azt mikor zombikkal àlmodtam. És minden egyes alkalommal kedvesek velem a zombik és kedélyesen beszélgetnek velem de körülöttem mindenki, minden ember menekül elölük miközben én elfoglalom öket és nem a többiekre figyelnek hanem kedvesen beszélgetnek velem. Ezen inkabb ébredés utàn kacagtam nem volt nyomasztó inkàbb csak vicces. A nem volt nàlam az irat, repjegy jobban nyomasztóbb àlom volt.


Ezzel csak azt akartam mondani hogy az àlmoknak ne tulajdonìts nagy dolgokat. Leginkabb a vàgyaidat, a napi eseményeket valaki beszélt pl. Ilyen folmekröl vagy a te helyzetedben egész nap rà gondolsz és ezt tükrözik az àlmok ezt mutatjàk. Probàlj keresni olyan elfoglaltsàgot ami kizökkent ebböl a bùs szerelmes érzésböl. Ezzel csak àrtasz magadnak. Kezd el összeszedni magad!


Na tényleg megyek aludni mostmàr.

2022. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
35%
* ilyen filmekröl
2022. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18%
A valóságban össze kell jönnöd a csajjal, és akkor fogsz tudni aludni.
2022. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Én is ebben a helyzetben vagyok, csak fiú miatt.
2022. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Keress egy másik lányt!
2022. szept. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%
Először is, hány éves vagy, és milyen viszonyban vagy vele?
2022. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
47%

Mièrt vagy depressziós?

Amúgy tényleg jó ötletnek tűnik egy kicsit ismerkedni vele.

Az álmokat nem tudod teljesen befojásolni. Általában a napon amire gondolsz vagy amik történnek veled azok jelennek meg az álmodban. Velem pl így van. De ha nagyon kifárasztod magad napközben akkor éjjel mélyebben alszol és nem álmodsz.

2022. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!