Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem nyomi dolog ez...

Csak szerintem nyomi dolog ez vagy az én felfogásom a rossz?

Figyelt kérdés
Erasmuson vagyok, nagyban megy a klikkesedés. Az emberek egy részét egyáltalán nem is hívják magukkal bulizni. Mindenki az esetek nagy részében a saját nemzetével lóg. Én vagyok az egyedüli magyar és beszélgettem jópár külföldivel de sose hívtak sehova suli kívül és magányosnak érzem magam. Magyarban úgy van ha hívnak csak akkor megyek bulizni, nem kuncsorgok senkinek de itt egyre többen írogatnak rá a nagy bulizós társaságra hogy:,,hagy menjek veletek'' ,, mik a terveitek estére?'' ,,hagy csatlakozzak legyszi'' nekem ez olyan furcsa mert engem anyám arra tanított ha valahova nem hívnak oda nem mész el

2022. aug. 12. 08:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit csináltam hogy mondtam nekik hogy ha van valami buli írjatok nyugodtan én szeretek bulizni. Nem tették. Ebből arra következtettem,hogy nem szeretnének a társaságban látni.
2022. aug. 12. 08:41
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Néma gyereknek az anya se érti a szavát. --> ha akarsz valamit, akkor ne várd másoktól, hogy kitalálják, hogy mit szeretnél. Ha elmész velük 2-3-szor és élvezik a társaságod, utána valószínűleg már ők is fognak hívni.
2022. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Ha ott ez a szokás, akkor te is tegyél így.

Mindenki önálló, független. Ha akarnak valamit, akkor jelzik.

Neked nem fognak külön meghívót küldeni.

Szerintem jobb lenne, ha te is jeleznéd, hogy mennél. Menj el, barátkozz össze több emberrel, vagy a meglévőekkel jobban.

2022. aug. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg neked van igazad, kérdező. Béna dolog erőszakkal mások nyakába varrni magad. Remélhetőleg gyorsan megismeritek egymást annyira, hogy maguktól hívjanak, de ha nem, akkor ne fuss utánuk nyomorultul, mint egy kidobott kiskutya.
2022. aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Én is arra következtetnék, amire Te. Hogy ha akarnának hívni, akkor írnának. Nem tették. Nem mennék így én se, magam sem szeretek akaszkodni.
2022. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!