Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki egyedül él, nincs senkije,...

Aki egyedül él, nincs senkije, az hogy éli meg a karácsonyt? Vagy akár a saját születésnapját?

Figyelt kérdés

#egyedüllét, magány, ünnepek
2022. aug. 20. 12:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A karácsonyt cikkcakkban lesz'rom, ünnepeljék a keresztények, nekem semmi közöm hozzá. A születésnapomban sincs semmi ünnepelnivaló, 16 évesen érdekelt utoljára, azóta csak ugyanolyan nap, mint a többi.
2022. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ünneplem sem a karácsonyt, sem a születésnapomat. Már gyerekkoromban sem érdekeltek ezek az ünnepek. A szüleimmel mindig is nagyon rossz volt a kapcsolatom, kapni meg úgysem kaptam semmit, tehát nem volt jelentőségük már akkor sem.

Egyedül lenni viszont nagyon szeretek. Élvezem, hogy nem kell elviselnem magam körül senkit és azt csinálhatok, amit csak akarok. A szabadidőmet általában sportolással vagy netezéssel szoktam tölteni. A napjaim egyformán telnek, de én nem is tudnám elviselni a változatosságot. Összességében ez az életmód a legmegfelelőbb nekem.

2022. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
11-es, 12-es, köszönöm a hozzászólásokat.
2022. aug. 20. 21:11
 14/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem túl jól,ilyenkor mindig jól le iszom magamat,majd beteszek egy olyan filmet,10 perc múlva pedig alszok.
2022. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm 14-es az őszinte válaszod.
2022. szept. 16. 16:21
 16/16 anonim ***** válasza:
52%

1 üveg bor

Utána meg zokogva álomba maszturbálom magamat

2022. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!