Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok amik gyerekv...

Mik azok a dolgok amik gyerekvállalás kategóriában idegeítenek, zavarnak?

Figyelt kérdés

Nekem van néhány. Természetesen nem ez életem legnagyobb problémája, de kíváncsi vagyok más is így van e ezzel. Néhányra nem tudok magyarázatot adni csak zavaró :D. Meg tudom, hogy minden kategóriában vannak ilyenek de most kivételesen gyerekvállalás kategóriára kérdezek rá.

-Baba lehet a dologban?

-Babóca, babuci, babó

-3 évesek lettünk, szopiztunk, jön a fogunk

-Mikor egyáltalán nem rosszindulatúak a válaszok de a kérdező egyből "hogy lehet valaki ilyen rosszindulatú" "remélem sose lesz gyereked"...persze a válaszban semmi trágár szó, lekezelő hangnem nem volt csak nem tetszett a válasza pedig korrekten válaszolt...

-Teszt kérdéseknél mikor egyértelműen hómező negatív

-Mikor elvileg felnőttekhez tesz fel kérdést de mindenre talál valami gagyi becenevet mint fenék helyett fenci, punci helyett nyuszi..értem én valaki szeret gügyögni de a gyakorin szerinetm feleselges és zavaró, volt hogy egyszerűen nem jöttem rá mit takart néhány becézgetés

-Van amikor túlnyomóan sok emojit használnak anyukák egymás között, láttam 1 választ amiben minden szó után volt 1 szinte így alig tudtam rendesen elolvasni, vagy nem is a válaszhoz illőt raknak oda, nem tudom engem ez valamiért zavar, mikor én voltam tinédzser nem emélkszem hogy ilyen szinten emojiztunk volna, bár lehet csak kifogtam olyan közösséget, de furán állok hozzá hogy felnőtt anyukák emojiznak egymás közöt...

NÉhány emoji ami zavar mert annyiszor láttam itt: 🥰😍😊😔

Akinek nem inge ne vegye magára, ezek csak engem zavarnak és nem lekezelem őket vagy ilyesmi, csak érdekelne hogy más is van esetleg akit szintén zavarnak bizonyos dolgok ebben a kategóriában.



2022. aug. 20. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem akarok gyereket igy nem is szoktam nezni a kategoriat. Amugy szerencsere nem tudnak felidegesiteni ilyen piti dolgok amiknek koze sincs hozzam 😅
2022. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

A leginkább az bosszant, hogy a kérdések alapján a szellemileg visszamaradott, defektes selejt réteg szaporodik jelenleg a legaktívabban.


Én úgy gondolom, hogy aki nem képes felnőttként viselkedni és dönteni, az ne bassza magát teherbe, hanem zárja le ezt a holtágat a génvonalban. Márpedig az, akinek nincs alapvető biológiai ismeretei azzal kapcsolatban, hogy mikor lehet terhes és ez mikor derülhet ki vagy egyáltalán annyi intelligenciája, hogy rákeressen a saját gyereke fejlődésére, amit csak 700 helyen írtak le, annak már volt szaporodni. De annak is, aki lábtörlője a saját párjának vagy az után sóvárog, aki felcsinálta és utána bebunkózott, esetleg nem bírja elfogadni, hogy más vele ellentétben nem akar szülő lenni. Annak való gyerek, aki értéket tud neki átadni és életképessé tudja nevelni. Aki maga egy életképtelen önsorsrontó, annak őszintén nem értem, hogy van pofája ahhoz, hogy a gyerekét a társadalom nyakára aggassa.


És a gyerekvállalás kategória tele van ilyen szerencsétlenekkel. Tisztelet a kivételnek

2022. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerekes anyukaként mondom neked, hogy ez azért van, mert annyira beszűkültek a terhesség meg a babázás alatt, hogy ez lett belőle. Lehet, hogy előtte teljesen normális nők voltak, jobb esetben azért vissza is szoktak találni magukhoz. De én sajnos szintén nem nagyon bírom az ilyen közeget, szóval nálunk nem volt ilyen babaprogram meg versenyistállózás. Játszótéren sem barátkozok, esetleg jófej nagyikkal. Ki is néznek néha, hát ez van.
2022. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A T/1 és a gügyögés már önmagában is idegesítő és visszataszító, de a kettő kombinációjával vallatni lehetne, esküszöm. Engem legalábbis biztosan. Pl "És akkor elmentünk rucikat venni, de sajnos bekaksiztunk a pelcsibe, úgyhogy keresni kellett egy vécéskét ahol ki tudtuk cserélni a pelcsit..."
2022. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1-Értelemszerűen azokhoz szólt a kérdés akik nézik a kategóriát :)...

Többieknek köszönöm a válaszokat!

2022. aug. 20. 13:52
 6/11 A kérdező kommentje:
4-ez engem is nagyon zavar és azt hiszem láttam ilyen formában íródott kérdést itt a gyakorin korábban, hát gondolhatod milyenek voltak a kommentek nagy része...
2022. aug. 20. 14:03
 7/11 anonim ***** válasza:

1. Az állandó gyerekes vs. gyerekmentes sárdobálás (Nyilván erősen van provokáció mindkét oldalról)

2. A saját szempontrendszer generális igazságként beállítása, és konkrétan a másik hülyének nézése, ha megkérdőjelezi, hogy az illető saját értékrendjét miért tekinti kötelező érvényűnek.

2022. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Katona Dius ***** válasza:
Nálam egy szülő típus az, akitől a rosszullét kerülget. Amikor anyuka visító görcsöt kap,ha a mama ad a gyereknek ebéd után pár kocka csokit,vagy egy kis üdítőt. Hogy makd ő tudja,mi a lgjobb a gyereknek, az ő gyereke nem ehet ilyet. Se üdítő,se cukorka,se csoki neeeeem. Nem azt mondom amúgy,hogy zabaltassa tele,de heti par alkalommal egy csoki vagy cukorka nem hiszem, hogy olyan nagy gond lenne. Pláne hogy ismerek olyat,aki a gyereknek nem enged se üdítőt,se cukorkát,se csokit,se semmilyen cukor tartalmú dolgot. Ő meg apuka suttyomban,ha a gyerek nem látja vedelik a kólát, tömik magukba tábla szám a csokit, doboz szám a fagyit. A gyerek meg rágcsáljon répát,ha nasizna.
2022. aug. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én gyerekemet kisebb korában pörgette a csoki meg még a gyümölcs is, ezért alvás előtt nem adtam. Utána persze, mértékkel mindent. De megkaptam a hülyepcsa jelzőt, amiért már negyvenedszer nem tudtam szépen kérni és mondani, hogy miért. Vannak esetek, amikor az éremnek két oldala van. Az etetés szerintem pontosan olyan, amiben bizonyos esetekben anya igenis jobban tudja. Sőt, van, hogy olyankor is anya a "szar" amikor épp a mama éppen egy allergiás vagy ételintoleráns gyereknek akar olyat adni, amit nem lehet, de mama szerint meg csak hiszti.
2022. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Katona Dius ***** válasza:
Igazad van 9es,nem is az ilyen esetekre gondoltam. Ha allergiás,vagy pörgeti,az eg,ertelműen más dolog. Itt olyanokra gondolok,akik 10,tizen éves gyerekektől is tiltják a legminimálisabb nasit is.
2022. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!