Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok amik gyerekv...

Mik azok a dolgok amik gyerekvállalás kategóriában idegeítenek, zavarnak?

Figyelt kérdés

Nekem van néhány. Természetesen nem ez életem legnagyobb problémája, de kíváncsi vagyok más is így van e ezzel. Néhányra nem tudok magyarázatot adni csak zavaró :D. Meg tudom, hogy minden kategóriában vannak ilyenek de most kivételesen gyerekvállalás kategóriára kérdezek rá.

-Baba lehet a dologban?

-Babóca, babuci, babó

-3 évesek lettünk, szopiztunk, jön a fogunk

-Mikor egyáltalán nem rosszindulatúak a válaszok de a kérdező egyből "hogy lehet valaki ilyen rosszindulatú" "remélem sose lesz gyereked"...persze a válaszban semmi trágár szó, lekezelő hangnem nem volt csak nem tetszett a válasza pedig korrekten válaszolt...

-Teszt kérdéseknél mikor egyértelműen hómező negatív

-Mikor elvileg felnőttekhez tesz fel kérdést de mindenre talál valami gagyi becenevet mint fenék helyett fenci, punci helyett nyuszi..értem én valaki szeret gügyögni de a gyakorin szerinetm feleselges és zavaró, volt hogy egyszerűen nem jöttem rá mit takart néhány becézgetés

-Van amikor túlnyomóan sok emojit használnak anyukák egymás között, láttam 1 választ amiben minden szó után volt 1 szinte így alig tudtam rendesen elolvasni, vagy nem is a válaszhoz illőt raknak oda, nem tudom engem ez valamiért zavar, mikor én voltam tinédzser nem emélkszem hogy ilyen szinten emojiztunk volna, bár lehet csak kifogtam olyan közösséget, de furán állok hozzá hogy felnőtt anyukák emojiznak egymás közöt...

NÉhány emoji ami zavar mert annyiszor láttam itt: 🥰😍😊😔

Akinek nem inge ne vegye magára, ezek csak engem zavarnak és nem lekezelem őket vagy ilyesmi, csak érdekelne hogy más is van esetleg akit szintén zavarnak bizonyos dolgok ebben a kategóriában.



2022. aug. 20. 13:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Engem a ,,terhes vagyok? Lehetek terhes? " kérdések akasztanak ki
2022. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!