Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert vagyok ekkora szerencset...

Miert vagyok ekkora szerencsetlen!?

Figyelt kérdés

Be van kotozve az egyik ujjam, varom, hogy javuljon egy elfertozodott seb rajta (orvosi ellenorzes alatt termeszetesen), erre ma leforrazom ugyanazt a kezemet csuklo kornyeken🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Ezzel is voltam dokinal, emiatt is megyek majd vissza.

Mondjatok, hogy puszta veletlen es nem valaki megatkozott (nem hiszek ilyesmiben + nagyon indokot sem adtam senkinek ra), mert bekattanok, 30 ev alatt osszesen nem ert semmi ilyen balszerencse, most meg ketto is🤦🏼‍♀️ Mind a ketto a bal kezemen.


2022. aug. 21. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Egyik hozza a másikat.
2022. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azzal hogy vigyáznod kell a sebes ujjadra, kizökkensz a megszokott mozgáskoordinációdból ezáltal ügyetlenebbé válsz. Ami teljesen természetes
2022. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulast cukorgolyo:$
2022. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha 30 év alatt nem ért "ennyi" szerencsétlenség, az csak azt bizonyítja, hogy milyen igazságtalan a világ xd

Bár sokan vannak, akik ugyan ilyen szerencsésnek tartanának engem is...

2022. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2 Igen, valoban, nem tudtam rendesen tartani a fazekat bal kezzel, ezert borult meg, mikozben probaltam atkeverni benne a dolgokat a masikkal :(

Mindegy, nyilvan utana kozoltem itthon, hogy innentol kezdve semmit nem vagyok hajlando csinalni, amig meg nem gyogyul az ujjam :( (Az jobban aggaszt, az egesi serules gondolom begyogyul rendesen.)

2022. aug. 21. 23:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer forró olajjal forráztam le a kézfejem. Fél citrom méretű hólyagok voltak rajta.

De mára nyoma sincs

2022. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!