Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy osztálytársaim és tanárai...

Hogy osztálytársaim és tanáraim és szüleim ne hívjanak gyerekesnek és azt mondják olyan vagyok mint felnőtt ember mit tegyek?

Figyelt kérdés
Októberben 18 éves leszek idén érettségizek mindenki azt mondja olyan vagyok még mindig mint a gyerek mert úgy viselkedek és szeretnék felnőttesen viselkedni hogyan lehetne érett felnőttesen viselkedni mert mostani tanévben lesz érettségi szalagavatóval meg mindennel jövőre egyetemre megyek? Kösz

2022. aug. 23. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Előszőr is tanulj meg normálisan írni és fogalmazni.
2022. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm tanácsodat megfogadom tanácsodat! Most tanulok nyáron júniusban júliusban augusztusban magántanárhoz jártam aki nyelvtan tantárgyból tartott magánórákat mert sajnos csak kettes lettem nyelvtanból de érettségim ötös lesz mert kezdődik tanév és tovább járok magántanárhoz!
2022. aug. 23. 13:16
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, az itteni GYK-s életműved alapján szerintem neked nem csak a nyelvtant kéne gyakorolnod... :)))
2022. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Milyen újságot olvassak vagy milyen tv csatornát nézzek vagy milyen Youtube csatornát nézzek vagy milyen témát keressek Interneten vagy milyen könyveket olvassak hogy megkomolyodjak felnőtt érett legyek? kösz
2022. aug. 23. 13:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól fogsz megkomolyodni, hogy nézel egy adott Yt csatornát....
2022. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy leszel felnőtt, hogy komolyan veszed a dolgok következményeit, hosszabb távban gondolkozol, vannak saját gondolataid, és nem kell mindig megmondani hogy mit csinálj.


Gondold át hol hibáztak eddig ezek a dolgok. Esetleg mindig emlékeztetni kellett arra hogy tanulj, hogy kitakarítsd szobádat stb.?

A jövőben nemcsak, hogy nem kell ezekre emlékeztetni, hanem magadtól is felajánlod a segítséget otthon, beszélsz arról, hogy mit szeretnél csinálni, miért akarsz egyetemre menni, tervezel-e diákmunkát, kollégiumot, milyen munkában gondolkozol stb.?

2022. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Shaddark ***** válasza:
100%

Az emberek úgy válnak felnőtté, hogy rájönnek hogy az életben minden dologért csakis és kizárólag ők a felelősek.

Nem mások, nem a világ, nem a gyíkemberek ...

Ettől megijednek, falakat húznak maguk köré hogy eltitkolhassák ha tévedtek és távolság tartóvá is válnak félelmükben.

Ha nem fogsz elkezdeni rettegni az élettől, a döntéseid súlyától, akkor sosem fogsz felnőni :)

Ami amúgy nem feltétlen rossz dolog, de aki irigyli tőled hogy felszabadult vagy az mindig rád fog szólni.

2022. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Radics Petit tudom csak idézni: "Tegyél már egy k..va vesszőt..."


Sok mindenben kell fejlődnöd...

2022. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

#4: a szüleidet sose kérdezted erről?

Nekik soha nem voltak elvárásaik veled szemben?


A kötelező olvasmányokat csak végiglapoztad, vagy értve el is olvastad?

YT-nézéstől csak butább leszel...

2022. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni. Ami itt a dolgat tudja es fogja is vegezni az az ido. Majd idovel megkomolyodsz. Nem tudod eroltetni, ugy csinalni sem tudsz mintha komoly lennel, hiszen nem vagy az, nem tudod hogy mikor melyik szituacioban milyen a komoly hozzaallas, hiszen a sajat reakciod a termeszetes. Majd evek multan fogsz csak megkomolyodni, es tudod mit? Nincs ezzel semmi baj. Elvezd ki amig tart. Nem vagyunk egyformak, van aki keson ero tipus. En is gyerekes voltam meg ennyi idosen, es sokan masok is. Majd elmulik.
2022. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!