Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy osztálytársaim és tanárai...

Hogy osztálytársaim és tanáraim és szüleim ne hívjanak gyerekesnek és azt mondják olyan vagyok mint felnőtt ember mit tegyek?

Figyelt kérdés
Októberben 18 éves leszek idén érettségizek mindenki azt mondja olyan vagyok még mindig mint a gyerek mert úgy viselkedek és szeretnék felnőttesen viselkedni hogyan lehetne érett felnőttesen viselkedni mert mostani tanévben lesz érettségi szalagavatóval meg mindennel jövőre egyetemre megyek? Kösz

2022. aug. 23. 13:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
Van egy rossz hírem.
2022. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Rossz híreket nem szeretem :'( Rossz híred mi?
2022. aug. 23. 18:28
 13/13 anonim ***** válasza:

Kapásból azt akartam írni a kérdésedre, hogy vállalj felelősséget mindenért, ami a te felelősséged, de előttem többen jobban is megírták ezt, hogy jövőbe látás, ez tényleg fontos.


Szerintem az, hogy már föltetted ide ezt a kérdést, meg pláne azt, hogy mit olvass, nézz már egy felelősségteljes lépés és a legfontosabb, hogy megvan benned a szándék, csak így tovább!


Azzal nem értek egyet, hogy a YouTube csak agyvesztésre való, mert tényleg sok értelmes és oktató csatorna van, ám nagyon nehéz megszűrni a jót.


Ezen kívül azt is fontosnak tartom kihangsúlyozni, hogy ne siess annyira a felnőtté válással, mert egyrészt ez tesz gyerekessé, másrészt amúgy is felnősz, harmadrészt nehogy színjátékot kezdj játszani, hogy felnőttnek nézzenek téged, maradj az, aki vagy, elsősorban az egyéniségedet próbáld felfedezni és nézz többet befelé magadba, mint kifelé példák után kutatva, hogy ne mások életét éld, hanem a sajátod, végül pedig, de nem utolsó sorban azért se siess a felnövéssel, mert az igazán jó és őszinte emberek mindig hagynak magukból egy gyermeki részt, ami vonzóvá is teszi őket mindkét nem számára, ám ahhoz, hogy sikeres is legyél, ne hagyd a gyermeki éned vezessen téged pl. a hirtelen szükségletekkel vagy a türelmetlenséggel.

2022. szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!