Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a beszólós/agr...

Mit lehet tenni a beszólós/agresszív emberekkel az utcán?

Figyelt kérdés

Valamiért idegenek sokszor beszólnak nekem, pedig én nem keresem a konfliktust senkivel, sőt, félek az emberektől.

Tegnap is beszóltak és megfenyegetett egy cigány hogy megüt, csak azért mert teljesen szabályosan, indexxel, be mertem előtte parkolni.

Kiskoromban sokat nyeltem az ilyesmit. Egy ideje mostmár mindig úgy reagáltam le az ilyesmit hogy nagy hangon visszaszóltam de az sem segített ezek szerint, soha.

A tegnapitól úgy megijedtem hogy senkinek se merek szerintem ezek után visszaszólni, ha valaki valamiért szól akkor teljesen úgy teszek majd mintha nem hallanám meg.

Szerintem ez már egy jel volt hogy ne így kezeljem ezeket a dolgokat.

Valahogy a tegnapi óta méginkább eluralkodtam rajtam a káros szokásaim, félek kimenni az utcára, ha valakinek köszönni kell akkor túlzottan kedves vagyok, stb.

Kocsiban meg felhúzom az ablakot, hiába fulladok akkor meg, lezárom belülről és senkinek semmire nem reagálok, nem veszek fel szemkontakust, ilyenek.

Vagy helyesen kezeltem eddig hogy visszaszóltam?

Miért van ennyi undorító ember, és miért nem tudják békénhagyni azt akin eleve látszik hogy félénk?


Kérlek komolyan segítsetek hogy mit tudok tenni ilyen szituációkban.



2022. aug. 24. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Túlgondolod, az ilyeneket ignorálni kell aztán kész.

Van egy csomó benyomott kötözködő, velem is szoktak ordibálni, olyankor adok hangot a zenére a fülesemben aztán megyek tovább.

2022. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A közlekedésben is paraszt a többség. Egyszer amiért szabályosan bekanyarodtam a kereszteződésben a várakozó autós a stop táblánál a gyalogátkelőn állva 10 féleképpen küldött el az anyámba 3 mp alatt. Van már ezekben gyakorlat a rosszindulatra.nem kell velük foglalkozni,
2022. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ignorálod.


100%-ban. Az sokkal nagyobbb büntetés nekik, mintha nekiállsz vitatkozni.

2022. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Teljesen ignorálni fogok minden ilyesmit! Mintha süket lennék és meg se hallottam volna!
2022. aug. 24. 13:31
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Tudom furán hangzik, de olyankor a közelükbe megyek és a mutatóujjammal megcsikizem a nyakukat. Nagyon megdöbbennek és abbahagyják a beszólást.
2022. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem engem megütött volna ha eleve a közelében vagyok, mikor mégegyszer beszól. Rettentően féltem.
2022. aug. 24. 13:35
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Valami oka lehet ha ennyien beléd akarnak kötni, vagy csak annyira nem veszed a jeleket, hogy ilyen szituációkba kevered magad.


Például ahogy írod beparkolsz valaki elé a helyre amit kinézett, ráadásul gondolom valami gengszter merciben volt. Csodálkozol hogy beszólnak?


Odafigyelek a környezetemre, nincs soha rajtam fülhallgató, hogy halljam ha valami gáz van. Kerülöm azokat az embereket akikre ránézésre ki lehetne szabni 5 év letöltendőt. Sőt ha valami nagyhangú proli száll fel a buszra a következőnél szállok is le.

Gázos alakoknál azonnal átmenni az utca másik oldalára, ha nincs csaj a társaságban akkor pláne. Ne járj olyan szórakozóhelyekre amik nem épp a hippi társaságukról híresek. Ne mutogass a kocsiból, ne húzd fel magad ha valaki szabálytalankodik, ne dudálj feleslegesen.

Vagy menj edzeni vagy szerezz fegyvert.

2022. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem jól csinálod, az arcodat a föld felé fordíts, de a szemeddel nézz fel, attól szánnivalóan cuki leszel és nem bánt. Utána jöhet a csikike. Mutatóujjal!
2022. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

A kötekedő beszologató parazstokkal nem kell foglalkozni


Szard le őket, nem érdemes visszaszólni.

Az ilyenek pont hogy veszekedni akarnak, ha leszarod akkor gyorsan abbahagyja

És főleg ha félős vagy, akkor meg főleg nem érdemes visszaszólnod.

Csínálj ugy mintha meg se hallanád mit pofázik.

2022. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%

Egy c*gány szólt be neki nem "paraszt" .

Amúgy hordj bors sprayt a retikülben, és járj el jogázni, fegyvert meg felejtsd el , bárki is tanácsolta neked.

2022. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!