Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Unom az életem. Mit csináljak?

Unom az életem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, ezer és egy ilyen kérdés van gyakorin, de azért kiírom.

Szóval... Nem akarok élni. Egész nyáron semmit se csináltam, 1-szer voltam strandon (most nyár alatt) és már nagyon unom az egészet. És ha ősszel visszamennék a suliba akkor se lenne jobb, mert borzasztóan rossz oda járni. Aztán egy évvel később mehetnék utána egyetemre, de azt se tudom, hogy hova vagy milyen szakra. Nem élvezek semmit, mindent meguntam az életben. Szerintetek mit csináljak?


2022. aug. 25. 11:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem menj el pszihológushoz.
2022. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Menj ki kapálni a kertbe.
2022. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Keress magadnak hobbit, elfoglaltságot amit élvezel. Ha időd és pénztárcád engedi tarts állatot vagy keresd meg mi az a tevékenység ami érdekel és kikapcsol.
2022. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj valami értelmeset. Olvass. Az lefoglal és nem gondolsz hülyeségekre. Járj el sportolni. Vesd bele a tanulásba, és tervezd meg, hogy mit szeretnél a középiskola után.

Ha semmit se csinálsz, akkor jönnek a hülye gondolatok, úgyhogy az a lényeg, hogy foglald le magad mindenképpen.

2022. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

Erre a kérdésre azt szokták mondani hogy volt má.

Amúgy menj határvadásznak vagy mittomén. Majd az okosok leirják itt neked.

2022. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az edzoterem az amivel elnyomom a rossz hangokat a fejembe. Egy ora suly emelgetes es mar is jobban erzem magam.

Hosszutavon azt javaslom keress valamit amit szeretsz csinalni az eletben es tuzd ki celnak annak elereset, igy lefoglalod magad legalabb

2022. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Legfőképp ne másoktól várd a megoldást.
2022. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem keress egy pályaválasztási tanácsadót a suliban.
2022. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%

Hát tényleg nehéz a zsenik sorsa.

Rossz az iskola, de te mégis kitűnő tanuló vagy, hiszen azt sem tudod milyen egyetemre menjél, ezek szerint bárhova, hisz mindenből jó vagy.

Esetleg ha még nem beszélsz anyanyelvi szinten angolul vagy németül akkor esetleg ezzel eltölthetnéd ezt a fránya nyarat.

De ha ez mind megy akkor kezdj neki egy új nyelvnek és máris nem fogsz unatkozni.

2022. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2022. aug. 25. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!