Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdenél akkor, ha az...

Mihez kezdenél akkor, ha az egyik ismerősöddel, barátoddal, nem beszélnél, haragudnál rá, és ő egyszer csak meghalna? (itt gondolok, balesetre, öngyilkosságra, bármi ami hirtelen halált okoz)

Figyelt kérdés
2022. aug. 28. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Főznék egy kávét. Milyen kérdés ez?
2022. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha intelligens ember vagy, akkor a másik halálával megszűnik a harag.
2022. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És 2es, nem hibáztatnád magad, hogy pl az adott problémát megbeszélhetted volna vele?
2022. aug. 28. 17:45
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ, milyen napszakban.
2022. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%

Fordítsuk meg: mi van, ha valakivel haragban vagy, nagy erőfeszítés árán megbeszéljük a problémát, aztán másnap meghal?


Elfecsérelt idő.

2022. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha meg akarsz beszélni vele valamit, akkor beszéld. De ne azért, mert hátha másnap meghal. Én akivel összeveszek, azzal nem kívánok beszélni, és egy cseppet nem zavarna, ha éppen meghal.
2022. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Számomra már a zemberek nem jelentenek nagyon semmit, csupán 2 lábon járó xargyárak. Ehhez a hozzáálláshoz nagyon "segített" a fennálló politika, aki szintén nem nagyon tartja embernek a zembert Mo.-n.

Ha ilyen lenne, azért magamba néznék, mit vesztettem vele, hogy nem beszéltünk, stb., de ennyi, másnap "The show must go on".

2022. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Jaj hagyjuk már ezt a bűntudatkeltést. Nem véletlenül hívják öngyilkosságnak. Azt a döntést ő hozza meg, ő veszi el a saját életét, és ezen a tényen semmilyen körülmény nem változtat. Ennek fényében nem érezném azt, hogy "ha kibékültem volna vele, még ma is itt lenne, én vagyok a hibás!" mert ez f*szság.
2022. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 grafno ***** válasza:
68%
Én sza.rnek ra mert mit kellene megbeszelni valakivel akivel sosem akartam beszelni.
2022. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
éS HA pl anyud vagy egyik szeretted hal meg, miután csúnyán összekaptál vele? akkor is iszol egy kávét?
2022. aug. 28. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!