Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért éreznek arra...

Az emberek miért éreznek arra elképesztő vágyat, h1ogy nyilvánvaló dolgokat megjegyezzenek?

Figyelt kérdés

153 centi vagyok, és tisztában vagyok vele, hogy egy negyedikes gyerektől alig vagyok magasabb, mégis folytonegjegyzik, hogy milyen kicsi vagyok.

A kezem is kicsi, a lábam is (35-ös lábamra alig találok cipőt), és ezt is folyamatosan megjegyzik.

Hajam is alig van, nem éppen a dússágáról ismert, mégis mindig megjegyzik, hogy milyen kevés hajam van, mintha nem tudnám.


2022. aug. 29. 09:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#10

Miért kekeckedés amit írt? Én se értem, miért olyan meglepő a 21.században a balkezesség... (Jobbkezes vagyok)

2022. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy kisgyerek szintjén állnak, azok rögtön felfigyelnek az érdekes, átlagtól különböző dolgokra, és mutatják, a nagyobbak meg meg is jegyzik.
2022. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Én sem szeretem az ilyen, olyan bunkóság. Nekem eszembe nem jutna ilyeneket szóvá tenni. De én sokszor megkapom, hogy jó magas vagyok, meg a családtagjaim szóvá teszik azt is, hogy kijött egy pattanás az arcomon.. Szerintük én nem veszem észre, nem zavar éppen eléggé, muszáj még szóvá is tenni? Én sosem tettem semmilyen kényszeres megjegyzést más külsejére még a háta mögött sem, mert nem tartom szép dolognak. Ezek amúgy is sokszor genetikailag kódolt dolgok, még az sem feltétlen tehet róla, aki el van hízva. Lehet kevesebbet eszik, mint én és mégis hízik. Hogy jönnék én ahhoz, hogy szóvá tegyek ilyesmit.
2022. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem az a kedvencem, hogy mindenfélére rámutatnak és megkérdik "Ez milyen színű?", amikor megtudják, hogy színvak vagyok.

Túl kell lépni rajta...

2022. szept. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Metionin ***** válasza:
14. Mint amikor megtudják, hogy valaki rövidlátó és jön a "na hány ujjamat mutatom?" - 10-ből 9-szer. Tököm kivolt már, rövidlátó voltam, nem vak.
2022. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!