Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha lenne egy sógornőt...

Férfiak! Ha lenne egy sógornőtök, akivel jóban vagytok és kedvelitek, zavarna titeket, ha pasi ügyben vagy kicsit "intimebb" témákban is tanácsot kérne tőletek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 13. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként pár konkrétum jó lenne a felvetett témákra.

Mert láthatóan minden válaszoló úgy értelmezi az "intim ügyek" dolgot, ahogy akarja. Valaki párkapcsolati dolgokra érti, valaki borotválkozásra, valaki dugásra:D És lássuk be, ez a három eléggé különbözik egymástól:D

2022. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

Férfiként: akkor zavarna esetleg, ha nem tudnék segíteni neki. Pontosabban engem ekkor sem zavarna, de sok férfi úgy van ezzel, ha nem ért valamihez, akkor azt nem szereti elmondani, inkább frusztráltan érzi magát tőle. Őket zavarhatja. Én ekkor legfeljebb megmondanám, hogy bocsi, de ebben nem tudok segíteni.

Nőként (vagyis feleségként jelen esetben): akkor zavarna, ha féltékeny lennék. Félnék, hogy valami kialakul a lánytestvérem és a férjem között a beszélgetések alapján.

Más indokot nem látok arra, hogy miért zavarhatna ez valakit. Normál mentális állapot mellett nem szabadna gondot okoznia egy ilyen jellegű beszélgetésnek.

2022. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%

Ez a megdugás ez nekem tetszik :D Kár hogy nincs sógornőm :D

Valaki vállalkozna rá esetleg?

2022. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Hans Pötterman ***** válasza:
Nekem volt ilyen sógornőm, (bátyám felesége) én örültem hogy ilyen bizalmas jó viszonyban vagyunk, úgy tekintettem rá mintha a nővérem lenne... Csak sajnos egy idő után elkezdett átlépkedni bizonyos határokat. Azóta nem beszélünk.
2022. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!