Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen döntést hoztál, amit...

Milyen döntést hoztál, amit hibának hittél, de végül életed egyik legjobb döntése volt?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem egy kollegám, hogy meg tudja-e mutatni még egyszer a húga képét, akit már egyszer megmutatott mindenkinek a csapatépítőn.

Ennek a döntésnek semmi értelme nem volt. Szörnyű fotó volt. A keze az arca előtt volt, a feje pedig el volt fordítva a kamerától. Ő Sátoraljaújhelyen élt, én pedig Pesten. Én frissen kiléptem egy 15 éves házasságból, ő pedig éppen egy hosszú távú kapcsolatból.

És olyan okok miatt, amelyeket soha nem fogok teljesen megérteni, végül írtam neki egy levelet, részletesen bemutatkoztam neki, megadtam a számom (akkoriban divat volt a postai levelezés és a telefonozás). Amikor megkapta, felhívott, és rendkívül hosszan beszéltünk, majd én hívtam, aztán felváltva hívtuk egymást minden nap. Alig pár hét után egymásba szerettünk telefonon, és amikor személyesen találkoztunk, mindketten úgy éreztük, egymásnak lettünk teremtve.

Végül összeházasodtunk, és csodálatos kapcsolatunk volt, amely összesen 23 évig tartott. Egymás legnagyobb rajongói voltunk, és szerettünk együtt lenni. Elképzeltük, hogy együtt öregszünk meg, de ez az álom nem valósult meg. 7 hónappal ezelőtt elvesztette a harcot a petefészekrákkal.

Szóval tessék. Egy ostoba döntés, amit bárkinek, akinek van agya, nem tanácsolna, életem legjobb fejezete lett.


2022. szept. 21. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez egy nagyon megható történet. Őszintén sajnálom ezt a hatalmas veszteséget.
2022. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Eddig csak rossz-hibás döntéseket hoztam mindig.
2022. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Elküldtem a kollégámat a qrva anyjába a főnököm szeme láttára és felmondtam. Eléggé féltem, de most királyi sorom van a jelenlegi munkahelyemen.
2022. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!