Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó döntést hoztam? A legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntést hoztam? A legjobb barátom bevallotta hogy tetszem neki.

Figyelt kérdés
Hu nem is tudom hol kezdjem. Mindketten 17 évesek vagyunk,4 éve vagyunk barátok. Eddig is nagyon jó volt a kapcsolatunk, mindent megbeszéltünk egymással, de csak barátként tekintettünk egymásra. Előző hétvégén voltunk pár napot Balatonon és hát közelebb kerültünk egymáshoz, de részemről ez még tökre belefér a barátságba. Ezután eléggé félreérthető üzeneteket kaptam tőle, ezért úgy gondoltuk hogy meg kéne beszélni ezt az egészet. Ez pár napja meg is történt és akkor derült ki ,hogy eléggé bejövök neki én pedig visszautasítottam, annak ellenére hogy lehet én is el tudnám képzelni, de viszont én az a fajta lány vagyok aki nem szeretne kapcsolatot mert úgy érzem hogy csak időpazarlás meg hogy nem állok rá készen. A másik ok, hogy osztálytársak vagyunk és félek hogy az utolsó évet ezzel elrontanám, meg hogy a barátságunkat nagyon féltem. Most megbeszéltük, hogy minden folytatódik úgy ahogy a nyaralás előtt, de nem vagyok benne biztos , hogy a megfelelő döntést hoztam meg. Vélemények??

2022. jún. 22. 22:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Jól döntöttél, a barátság az barátság, nem szabad kockáztatni egy biztos dolgot egy bizonytalanért, mert ha annak vége, a barátságnak is.
2022. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%
mivel fiú lány barátság nem létezik, értelmetlen a kérdés
2022. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
De létezik, nekem is van és tökéletesen működik 10 éve.
2022. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%
#3 ez azért van mert mindketten a saját nemetekhez vonzódtok
2022. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#2 én ezt hülyeségnek tartom, a környezetemben több ilyen barátság van a felnőttek körében ami már régóta tart
2022. jún. 22. 23:47
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Ennek a "barátságnak" vége. Jaj, tudom, te nem hiszed most el, nem is kell. Majd meglátod úgyis.

" a környezetemben több ilyen barátság van a felnőttek körében ami már régóta tart"

Ja, aha. :)

Nem látsz be a 4 fal közé, maradjunk annyiban.

2022. jún. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritka az igaz fiú lány barátság. Sokszor az egyik többet akár mint a másik. Ahogy látod nálatok a srác. Szóval még te magad is rácáfolsz.

Ez már nem barátság. Nem lesz minden olyan mint előtte, hiszen ő többet érez.

Nem tudom mi ez a buta berögződés hogy ha majd visszautasítja az ember azt a bizonyos legjobb barátot, majd minden ugyanolyan lesz.. Max a csávókám szenvedni fog melletted.

2022. jún. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jó döntést hoztál, én is ezt tettem volna.
2022. jún. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ritka a tényleges férfi-nő barátság felnőtt korban is.

És jól írták korábban, hiába nem akartad kockáztatni a barátságotokat, ennek már vége. Voltam ebben a helyzetben. Eldurvult a végén és tényleg az lett a vége, hogy le kellett tiltanom mindenhonnan, mert zaklatott. Rossz volt neki látni nap mint nap, hogy élem az életem és visszatért oda, hogy minek is rejtegesse hogy többet akar.

2022. jún. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 6-os írja. Ennek vége.

Nem azért, mert nem lehet fiú-lány barátság, de ha az egyik többet érez, nem fog hirtelen elmúlni az érzés, csak azért, mert a másik nem viszonozza.

2022. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!