Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok a szívtelen vagy ez...

Én vagyok a szívtelen vagy ez mást is zavarna?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom, aki belém szeretett, de nem tudom viszonozni az érzéseit. Barátságunk megmaradt. Egy ideig jól működött is, de az utóbbi időben elkezdett felém olyan módon újra közeledni,hogy szinte már megfojt ezzel a viselkedéssel. Minden nap rám ír, perverz poénokat tol rólam, ami nekem kínos az ő szájából a történtek után, folyamatosan találkozni szeretne velem, és a beszélgetésünk másból sem áll csak abból,hogy ő folyton azt kérdezi,hogy mikor találkozunk plusz mindig meglep valami aprósággal, ami aranyos gesztus tőle, csak zavar, hogy próbál úgy viselkedni, mintha a pasim lenne.

Félek, ha a kapcsolatot megszakítanám vele rámenne, mert ragaszkodik hozzám...de így meg én érzem magam rosszul és tűnődök el folyton azon, hogy én vagyok e szívtelen,hogy ez zavar...



2022. szept. 25. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb mindenkit zavarna. Én azt mondanám, hogy vagy normális lesz, vagy nem beszélsz vele többet.
2022. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nehéz a felfogása az biztos.
2022. szept. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem onnantól vége egy barátságnak, hogy valaki bepróbálkozik a másiknál
2022. szept. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az kell, hogy megszakítsd vele a kapcsolatot. Ha nem ért a szóból és csak újra és újra próbálkozik és lényegében traktál akkor nincs más megoldás.
2022. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy ez az egész zavar és szögezd le még egyszer, hogy nem szeretnél többet barátságnál. Ha ezek után se érti, az már az ő baja, szakítsd még vele a kapcsolatot.

Sz@r érzés, ha kikosaraznak, mindenki járt már abban a cipőben, de ez van, el kell fogadni.

2022. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz neki, akkor megszakítod vele a kapcsolatot. Ha a "barátja" maradsz sose fog rajtad túllépni, mindenben a jelet fogja keresni, amibe kapaszkodhat. Az elején nehéz lesz neki, igen, de hosszútávon ez az egyetlen helyes út.
2022. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyetértek #6 szavaival! Az első lépés (a kapcsolat megszakítása) mindkettőtöknek nehéz lesz, mégis ez a legjobb megoldás hosszútávon. Minél tovább húzód, annál nehezebb lesz azt meglépni, és annál nehezebb lesz neki téged elengedni.
2022. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagy kérdés: lefeküdtetek?
2022. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt csináltam ilyen esetben, hogy világosan elmondtam neki személyesen, hogy ha őt zavarja ez a helyzet és nem tudja elfogadni, akkor inkább ne találkozzunk.


1 éve nem találkoztunk és nem is beszéltünk. Mivel ő nem tudta meghozni ezt a döntést, így meghoztam helyette. Eleve kínos volt nekem is, ő meg csak ideig-óráig tudta ezt a barátság dolgot tartani.


Szóval neked is azt tanácsolom, hogy ha tényleg nem akarsz tőle semmit akkor ne szívasd, hanem mondd el neki egyértelműen. Ha nem működik akkor nem kell barátkozni.

2022. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem működik a fiú-lány barátságok 99%-a. Az egyik fél mindig többet akar majd,és ez általában a fiú/férfi,de vannak fordított esetek is.
2022. okt. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!