Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szívtelen vagyok,...

Nagyon szívtelen vagyok, hogyha engem idegesítenek a kisgyerekek?

Figyelt kérdés
Mielőtt még az lenne a válasz hogy hát én is voltam gyerek,igen tudom. Utólag visszagondolva én is baromi idegesítő lehettem. A kisgyerekek állandóan kiabálnak,üvöltve bőgnek,rohangálnak a lakásban mint egy őrült. Meg ha ott a ház előtt huzamosabb ideig mennek azzal a kismotorral és közbe üvöltöznek én úgy elküldeném őket a búsba,hogy menjenek a játszótérre ne itt randalírozanak,csak az tart vissza hogy nem akarok bunkó lenni velük,de szívem szerint megtenném.
2017. aug. 4. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

:) Ismerős...

Majd ha neked lesz gyereked, minden megváltozik.

2017. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem a szívtelen jelzőt használják. Annyi idegesítő "dolog" van az életben, hogy egyszerűen hülyeség minden idegesíteni magunkat. Ez van, ilyen az élet. Idegesítő kisgyerekként kezdjük, és - jó esetben - idegesítő vén bolondként fejezzük be. Ha a kettő között is idegeskedünk, akkor nem szívtelenek vagyunk... :D
2017. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Megértelek, engem a saját gyerekeim is fel tudnak húzni, főleg, ha egyszerre kezdik el a nyekergést. Persze ez nem tudja elvenni a jó oldalát, hiszen amikor jönnek eléd, hogy de jó, hogy hazaértél a munkából, annál szerintem nincs jobb dolog a világon.
2017. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
az idegesítő kisgyerekek engem is idegesítenek, de vannak csendes nyugodt természetűek, én is olyan voltam :P
2017. aug. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

A lélektan szerint, ha valami idegesít, akkor az ott van a tudattalan tartományban, elnyomva, és torz módon jelenik meg a felszínen, irigység, gyűlölet, utálat, vagy rajongás, imádat formában.


Példának okáért, ha egy 30 körüli nőt idegesítenek a családok, gyerekek - és hangoztatja, ő bizony nem akar ilyet - akkor tudjuk, hogy fizikai teste ennek ellenére aktívan készülődik mintegy 20 éve erre a feladatra, lelke meg mást akar, máshogy működik - szóval egy szkizoid helyzet - látszik is a megnyilvánulásaiból, összetört, hisztérikus, vagy agresszív- nyilván még ezer dologtól függően különféle torzulásokkal.

De végső fokon az ember szellem-lélek test - EGY, noha analizálva beszélhetünk a három összetevőről külön, mindig figyelembe kell venni az egységét.

Tehát ennek összhangban kell lennie, a gyógyítás ilyenkor a harmónia helyreállítására irányul.


Ez csak egy példa volt, "a kép illusztráció" ahogy a reklámokon látható, természetesen nem ismerjük - és ez a gyk-s kérdés-felelet nem is alkalmas erre - a naponta rendszeresen megjelenő, 'utálom a gyerekeket' kérdést feltevő és az utána egész nap hömpölygő áradatként 'én is, fuj' emberek lelkiállapotát.

2017. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

engem egy gyerek sem zavar, az "idegesítőek" sem. imádom őket, és semmi nem tesz olyan boldoggá, mint amikor gyerekek között lehetek :) ilyen hivatást is választottam magamnak, szeptembertől fogom tanulni a szakmát, már nagyon várom :D

18/L

2017. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagy egyedül. Engem is idegesítenek.


Mindig ideológiákat gyártok magamnak, hogy miért jogos az adott pillanatban az idegességem. Pl.: "Nincsenek ezeknek a gyerekeknek szüleik akik kordában tudnák tartani őket, legalább közterületen?" vagy amikor már az esti órában járunk "Ezeknek a gyerekeknek már ágyban lenne a helyük."


Egyszerűen nem szeretem a gyerekeket, szégyellem is magam miatta, szóval ezt nem hangoztatom másoknak, csak a legközelebbi ismerőseim tudják. Valamiért ez kicsit tabunak számít a társadalomban szerintem.


22/F

2017. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
Igen.
2017. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Engem is sokszor idegesítenek, sokszor még akkor is ha jól viselkednek és aranyosak. Máskor viszont tök jól elvagyok velük, meg cukinak tartom őket...Szóval eléggé bajban vagyok, mert mindig is úgy képzeltem el, hogy valamikor lesz gyerekem, de félek hogy a sajátom is idegesítene amikor nem is idegesítő és az senkinek se lenne jó...Amúgy nem gondolnám, hogy aki nem rajong a gyerekekért az szívtelen.
2017. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

Mindenkit idegesítenek a gyerekek, ha hangosak meg rosszul viselkednek. :D

Csak azokkal a gyerekekkel nincs gond, akik csendben leülnek rajzolgatni vagy zombi módon nézik a tévét. :D

2017. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!