Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagyon naiv...

Mit csináljak, ha nagyon naiv vagyok?

Figyelt kérdés
Teljesen belehabarodtam egy vadidegenbe, csupán a látottak alapján. Udvarias volt, értelmesek voltak a megnyilvánulásai, figyelmes volt és külsőleg is tetszett. A világon semmit nem tudok róla, csak annyit, hogy Hajdú-Bihar megyében (Debrecen) környékén lakhat és a munkája során külföldiekkel is tárgyal (már ha munkaügyben telefonált akkor). Folyamatosan őt keresem mindenhol, akárhova is megyek, de természetesen nem találom, mert nagyjából nulla esély van rá, hogy mégegyszer akkora mázlim legyen, hogy összefussunk. Össze vagyok törve emiatt és el vagyok teljesen keseredve. Nem tudom elfelejteni és naivnak is érzem magam, hogy még bízok benne, hogy valaha látom. Mit csináljak? Próbáljam facebookos csoportokban megkeresni? (Már az is elég lenne, ha megtalálnám és látnám, hogy foglalt. Persze, fájna, de a bizonytalannál ez is jobb lenne.) Elfelejteni nem tudom.

2022. okt. 5. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Neked nem a naivitás a legnagyobb problémád.

Végig cringe-eltem az írásodat basszus.

2022. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mi a cringe benne?
2022. okt. 5. 13:42
 3/16 anonim ***** válasza:

Uh, elég nehéz helyzet ez. Mire van igazából szükséged, milyen érzéseket ébreszt benned, ha rá gondolsz? Nincs valaki a múltadból, aki miatt ezt a rajongást esetleg kivetíted? Szerettek a szüleid? Előző kapcsolatod?

Mert teljesen normális egyfajta bizsergés érzés, ha valaki szimpatikus?

Tudnál vele találkozni? Az is lényeges lenne, hogy hogy, milyen nexusban találkoztatok, beszélgettetek-e? Vagy egy totál idegen?

2022. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon minimális kommunikáció volt, amiből leszűrtem ezeket (udvarias, értelmes, figyelmes). Párkapcsolatom még nem volt. Szerintem ahhoz köthető, hogy azt érzem nagyon nagy ritkaság manapság az ilyen ember. Kihalófélben van.
2022. okt. 5. 13:59
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért érzed, hogy lehetetlen a dolog?
2022. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A debreceniekkel nagyon vigyázz, mert én éltem ott, és a legundorítóbb embereket ott láttam, csalás, lopàs, sikkasztàs, mindent láttam ott. Félévet bírtam ott lakni, utána inkább haza menekültem szó szerint. Pedig élettársam volt ott, de rájöttem, hogy ő is ilyen.

Soha nem kéne még egyszer onnan partner/még ha aranyból lenne se/, és soha nem költöznék vissza oda.

Úgyhogy óvatosan, csak egy jó tanács.

Válasz a kérdésre pedig az, hogy írd ki abba a csoportba, hogy "Debrecenben hallottam", hátha tud valaki segíteni. Bár az nem a debreceniekre jellemző, hogy segítenek.

2022. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mármint újból összefutni vele?

A találkozásunk után minden héten ugyanabban az időpontban ott voltam, ahol találkoztunk (mert akkoriban mindig egy bizonyos napon volt ugyanaz a teendőm ugyanabban a napszakban) és nem láttam előtte sem és utána sem. Debrecen pedig a 2. legnagyobb város, mintha tűt keresnék a szénakazalban. Ráadásul az sem biztos, hogy debreceni, lehet, hogy valamelyik közeli településen él, ahol nem mozgok.

2022. okt. 5. 14:06
 8/16 anonim ***** válasza:

3-as és 5-ös vagyok még mindig, és vicces, de debreceni :)

Egyébként ez nem tartozik a válaszhoz, de sajnos kezdem szégyellni, ugyanis valamennyire igaza van a 6-os kommentelőnek. Botrány, ami itt történik az emberekkel. Átvernek, szidnak, aláznak, de még kb. te kérj bocsánatot.

A Debrecenben hallottam csoport eszedbe se jusson, még az eddiginél is rosszabb passzban leszel, nem normális ott sem a legtöbb tag.

2022. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kicsi a világ! Kiírni nem fogom az 100%. De nincs ötletem és nagyon szeretném megtalálni.
2022. okt. 5. 15:53
 10/16 anonim ***** válasza:

A látottak alapján belehabarodtál, mert udvarias, értelmes, figyelmes volt. De nem

tudod a nevét, mert vadidegen? A foglalkozását esetleg? Hol találkoztatok pontosan? Mit csinált?

2022. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!