Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagyon naiv...

Mit csináljak, ha nagyon naiv vagyok?

Figyelt kérdés
Teljesen belehabarodtam egy vadidegenbe, csupán a látottak alapján. Udvarias volt, értelmesek voltak a megnyilvánulásai, figyelmes volt és külsőleg is tetszett. A világon semmit nem tudok róla, csak annyit, hogy Hajdú-Bihar megyében (Debrecen) környékén lakhat és a munkája során külföldiekkel is tárgyal (már ha munkaügyben telefonált akkor). Folyamatosan őt keresem mindenhol, akárhova is megyek, de természetesen nem találom, mert nagyjából nulla esély van rá, hogy mégegyszer akkora mázlim legyen, hogy összefussunk. Össze vagyok törve emiatt és el vagyok teljesen keseredve. Nem tudom elfelejteni és naivnak is érzem magam, hogy még bízok benne, hogy valaha látom. Mit csináljak? Próbáljam facebookos csoportokban megkeresni? (Már az is elég lenne, ha megtalálnám és látnám, hogy foglalt. Persze, fájna, de a bizonytalannál ez is jobb lenne.) Elfelejteni nem tudom.

2022. okt. 5. 13:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

Az a cringe benne, hogy beleképzeltem magam a vadidegen helyébe. Ajánlom neked is.

Valaki állítása szerint belédhabarodik, miközben nem is ismer, csak képzelt prekoncepciói vannak veled kapcsolatban, aztán folyamatosan rólad álmodozik és azon gondolkodik hogy hogyan találhatna meg hogy stalkerkedjen utánad, és esetlegesen zaklatni kezdjen.

A hideg is kiráz az ilyenektől.

2022. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Őt nem hiszem, hogy ilyen rosszul érintené. Ő kezdeményezett, csak nem volt kedvem kifejteni, hogy hány pontban sikerült elcsesznem a tapasztalatlanság miatt.
2022. okt. 5. 18:38
 13/16 anonim ***** válasza:

Aha, a végén még ő hajtott rád, nem te habarodtál belé csak úgy első látásra, mint ahogy a kérdésben írtad. Nyilván ezért van az hogy fogalmad sincs hogy ki ő és hol találhatnál rá, mert annyira akar téged.

Ha kezdeményezett volna akkor most ő keresne téged. Vagy nem keresne, mert megadtad volna neki az elérhetőségedet.

2022. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ott voltál?
2022. okt. 5. 19:01
 15/16 anonim ***** válasza:
A nevét tudod?
2022. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én évente átlag 1-2 napot töltök Debrecenben, azt is rendszertelenül és még csak nem is a környéken élek. Olyan is volt, hogy összesen csak 2 órát voltam a városban.


Az, hogy egyszer találkoztál ott valakivel, semmit nem jelent. Az is lehet, hogy ő előtte és utána se járt ott soha, így hiába jársz ugyanabban az időben ugyanoda.


Az meg, hogy egy kis kedvesség ennyire megfogott valakiben, elég durva. Távolról sem olyan példátlan, hogy emberek kedvesek valakivel. Főleg, ha még tetszik is nekik. Szerintem ahelyett, hogy erre a fickóra vadászol, nyitottabbnak kéne lenned másokra, gyakrabban járni társaságba és észrevenni, ha mások közelednek feléd. Biztos, hogy mások is szoktak, vagy tennék, ha teremtenél rá nekik lehetőséget. Ha aktívabban, nyitottabban ismerkednél, a tapasztalatlanságod is javulna és egyre jobban tudnád kezelni az ilyen és hasonló helyzeteket - nem utolsó sorban az is lehet, hogy könnyebben összefutnál vele, mert lehet, hogy abba a kávézóba soha nem megy vissza, de akár valamelyik szórakozó helyen lehet, hogy minden este megtalálod...

2022. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!