Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőként beszállnatok ilyen...

Nőként beszállnatok ilyen helyzetben egy szinte idegen ember autójába?

Figyelt kérdés
Reggel sokszor együtt szoktam állni a buszmegállóban egy férfivel, sokszor köszönünk egymásnak. Ma reggel kimaradt a busz. Több mint 10 perc várakozás után a férfi hazament az autójáért, mondta, hogy várjam meg itt, jön 5 perc múlva kocsival, és szívesen bevisz majd engem is a városba. Mondtam, hogy nem, köszönöm szépen. És inkább hazamentem és kimentem a következő buszhoz, ami 1 óra múlva jött. Ti elfogadtátok volna, hogy vele együtt bemenjetek a városba? Beszálltatok volna a kocsijába?

2022. okt. 15. 11:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

Én férfi vagyok, ha ismerem látásból biztos beszállok mellé.

Autóval esőben, hóban, én is vettem már fel embereket - nőket is -, mindig mindenki örült.

2022. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mindjárt másabb mint amit leírtál. Ha udvariasan mondta, és tényleg legalább látásból ismerem régóta, és szimpatikus, akkor simán beültem volna mellé,főleg falun (az 1 órás következő busz miatt gondolonmvidéken laktok)
2022. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

Ha "csak" köszönőviszonyban lennénk, nem.


Nem vagyok ijedős, de a magam ellensége sem.

2022. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%
Én magamat ismerve tuti elfogadtam volna a felajánlást. :D Valószínűleg naivitás, de magamból indulok ki, és ugyanígy felajánlottam volna a segítséget a férfi helyében, meg sem fordult volna a fejemben, hogy rossz szándék vezérelheti.
2022. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Én elfogadtam volna.
2022. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túlzott paranoia, de sok rossz dolgot olvastam már...Szóval inkább óvatos lennék és nem szállnék be. Szomorú, hogy ilyen bizalmatlannak kell lennie az embernek, de a mai világban sosem lehet tudni. Lehet, hogy nem tervez ilyesmit, de hirtelen rátör valami és megerőszakol egy kietlen helyen stb. Inkább nem adnám meg az esélyt sem erre.
2022. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!