Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa vagyok hogy irritál ha...

Furcsa vagyok hogy irritál ha állandóan erről a témáról beszélnek a közelemben? Pl. a munkahelyen

Figyelt kérdés
Egyeseknek nincs más témája mint az egészségügy. Vagy az egészségügy szidása, vagy hogy kinek milyen baja van, ki mikor hogyan lett rosszul, kit vitt el a mentő meg miért, ki mibe halt meg, megállás nélkül erről beszélnek, iszonyat negatív légkört kialakítva maguk körül. 26 éves fiatalként jogosan zacar ez engem? Ennyi idősen valahogy vidámabb témákra vágynék
2022. okt. 19. 12:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*zavar
2022. okt. 19. 12:05
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Engem is zavarna, valószínűleg azért mert nem szeretnéd te átélni. Van amikről jobb nem tudni.
2022. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Miért lennél furcsa? Szinte emberi alapösztön, hogy ne akard a "világ súlyát" (köztük a betegségek, halál, megnyomorodás, stb tényét) magadon hordani.

Másképp: ha csak negatív dolgokkal foglalkoznál/azok érnének el a tudatodig, akkor rövid úton becsavarodnál, szedhetnéd az antidepresszánsokat (miközben annyi pozitívum is van a világon...)

2022. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Feltételezem nem egy intellektuális közeg. Én életemben nem beszéltem ilyesmiről kollegákkal, beosztottakkal, stb.
2022. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem meg 26 évesen lehetne annyi agyad, hogy az élet minden aspektusával képes vagy szembenézni és elgondolkodni róla ehelyett az idióta hurráoptimizmus helyett.


Az élet része a halál, a betegség, a tudományok, mint amilyen az orvostudomány, a közélet, aminek része az egészségügy működése az aktuális államvezetés függvényében.


Nem értem azokat az embereket, akik előtt nem lehet akármiről beszélni, mert már azelőtt hisztiznek, hogy bele kellene szólniuk.


26n

2022. okt. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

#5


Jó, de ha folyamatosan ezen nyávog valaki, előremutató gondolatok nélkül? Kinek van igénye arra, hogy a fülét panaszládának használják? Menjenek terápiára.

2022. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem 26 vagyok, sokkal több, de engem is irritál. Legtöbbször a fodrásznál vagyok kénytelen ilyen és hasonló negatív témákat hallgatni, legújabb is alig vártam, hogy készen legyek és kiszabaduljak onnan.
2022. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
ezt én kárálásnak hívom, nyomasztó hallgatni az önsajnálatukat
2022. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Én utálom amikor valaki az egészségügyi problémáiról beszél, kivéve ha érdeklök róla, akkor is szeretem rövidre zárni. Engem nagyon lehúz, nyomaszt, néha elrontja az egész napomat. Azt gondolják másnak nincs semmi baja, holott csak nem beszél róla.
2022. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Közel kétszer annyi vagyok, mint a kérdező, de engem is idegesítene.

Mások nyavalygását sosem szerettem hallgatni.

Ha valakinek komoly baja van (pl. rákos, vagy hozzátartozója az) és azt ki akarja beszélni magából, az egészen más. Azt teljesen megértem. De legtöbbször csak arról szól az egész, hogy valaki szeretné, ha rá figyelnének, vele foglalkoznának, őt sajnálnák.

2022. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!