Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor egy...

Miért van az, hogy amikor egy nő jobban mer poénkodni vagy lazán, felszabadultan viselkedni, akkor a nők többsége elkezd pofákat vágni körülötte (online felületen lepontozgatni meg beszólogatni neki)?

Figyelt kérdés
Nekem nőként kifejezetten szimpatikus ez a viselkedés és a férfiak többségének is. A többi nőnek mi fáj ilyenkor?
2022. okt. 20. 08:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
A konkurencia.
2022. okt. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert sok nő ezt feltűnési viszketegségből, de ami még rosszabb a férfiaknak való tetszésből csinálja, hátsó szándékkal. Elég szánalmas viselkedés.
2022. okt. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Éppen azért, mert a férfiaknak szimpatikusak az ilyen nők. A női irigység nem ismer határokat.
2022. okt. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#2

Szóval aki jól érzi magát és nem atomzárkózott, az feltűnősködik...


Láttam már nőt nyomulni és kelletni magát, nem hiszem, hogy ez is az lenne.

2022. okt. 20. 08:18
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
2: Már miért lenne szánalmas, ha egy nő tetszeni akar a férfiaknak?
2022. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem zavar, ha esszeru hatarokon belul teszi. En is csinalom olykor. Hidd el, van kulonbseg feltunesi hobort es normalis, igazan vicces dolgok kozott.
2022. okt. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Kisajátítja magának a figyelmet, és ez zavaró. Meg ilyenkor a viselkedésével feltételezi, hogy az ő személye és a véleménye az adott közösségben elfogadott, és ha nem az, akkor erőszakosan viselkedik.
2022. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, szándékosan érted félre. Az rendben van, hogy valaki jól érzi magát és nem magábaforduló, hanem laza és felszabadult. De az feltűnő és irritáló, ha csak a nőtársaival képtelen magát felszabadultan jól érezni, vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy nem potenciális partnerek társaságában nem tudja így érezni magát, csak potenciális szexpartnerek - az egyszerűség kedvéért férfiak - társaságában csinálja ezt. #2 voltam
2022. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8-as, azért annál talán kicsit jobb szociális képességeim vannak, hogy ne értsem, amit látok. Nekem miért nem ellenszenves szararc ribik akkor ezek a nők? Én miért nem érzek kényszert, hogy lehúzzam és kinézzem őket? Nem, nem vagyok biszexuális, sem leszbikus.
2022. okt. 20. 13:20
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

9

Ha téged ösztönösen ez a viselkedés nem zavar, akkor lehet, hogy mégis vannak ilyen rejtett hajlamaid.

2022. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!