Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számotokra aki hisz a horoszkó...

Számotokra aki hisz a horoszkópban, az automatikusan buta?

Figyelt kérdés
2022. okt. 21. 10:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
54%
Igen.
2022. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
49%
IGEN!
2022. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nekem ez egy baromi nehéz kérdés, mert édesanyám hisz benne, viszont nem gondolom butának. Okosnak sem, átlagos. Én nem hiszek benne, semmi logika nincs benne, bármelyik horoszkópot elolvassa az ember, akad benne olyan, ami illik rá, viszont magamat sem tartom okosnak, én is átlagos vagyok.
2022. okt. 21. 10:06
 4/34 anonim ***** válasza:
18%
az első két válaszoló önmagát jellemzi.
2022. okt. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
35%
És az is, aki Istenben hisz.
2022. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
23%

5: az istenhivő tudja, hogy az egy HIT.


A buta horoszkópban hívők viszont ezt TÉNYKÉNT kezelik, nem egyfajta hitként...

Ez a nagy különbség.

2022. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
43%
Igen
2022. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Az IQ nem a vallásban, ès nem a hitben nyilvánul meg. Pl van egy vidám vasárnapos ismerősöm, nagyon okos ember amúgy, el lehet vele beszèlgetni, egyedül a vallás tèmát kerüljük kölcsönös tiszteletből.
2022. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem létezhet igazi horoszkóp, de azt nem az újságárusnál veszed meg, vagy valamelyik üzletnek a polcáról. Anyám anno dolgozott újságnál, és hallotta, hogy az egyik főnök azt kérdezi a nem tudom kicsodácskától, kész van-e már a horoszkóp. Teljesen random írt be dolgokat. Nem ezotériás magazin volt, de azt hiszem, egyre megy. Ellenben ha valaki, aki tényleg ért hozzá (aztán ezt a cseppet találd is meg a tengerben), egy valakinek nézi, csinálja meg a horoszkópját, én elhiszem, hogy igazi, főleg ha be is jön.
2022. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
57%

Ja, főleg ha be is jön... Ez ám a tudományos alap. :-DDD


Nehari, de hogy a fenébe lenne ugyanaz egy Indiában vagy dél-afrikában ugyanakkor született ember bármije...?

2022. okt. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!