Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számotokra aki hisz a horoszkó...

Számotokra aki hisz a horoszkópban, az automatikusan buta?

Figyelt kérdés
2022. okt. 21. 10:03
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Igen, a tudomány. De ez nem tudomány :)
2022. okt. 25. 12:11
 32/34 A kérdező kommentje:

"A csillgjegyek kihatással vannak a szemêlyiségre.."


Ezt írtad. Ebben hol a tudomány? Melyik tudós állapította ezt meg? Hol vannak a bizonyítékok? Ja, hogy az interneten ezt írják, te meg elolvastad és elhitted. Ez nem tudomány, ez hit.

2022. okt. 25. 12:13
 33/34 anonim ***** válasza:

Azt nem én írtam.

Nem állítom, hogy a tudomány bizonyítja az asztrológiát, annyit mondtam csak hogy az is változik állandóan, ami egykor elfogadott volt az ma már nem biztos hogy az, nem tudhatjuk később mi lesz.


Én csak azt nem értem, hogy tudjuk kijelenteni, hogy biztos hogy nincs hatással ránk a bolygók állása. Én hiszek benne hogy van, mert tapasztalom magamon de ugyanúgy benne van a pakliban hogy én tévedek, ezért nem is nézem hülyének azt aki nem hisz benne. De az is benne van a pakliban, hogy nem én tévedek.

Engem az zavar, ha hülyének nézzük a másikat csak mert máshogy gondolkodik és vélekedik dolgokról. Nem erőszakolom rá senkire ezt a dolgot, én magam megélem de csak azzal beszélek róla akit érdekel is és vannak olyan barátaim is akik nem hisznek benne, de nem néznek hülyének azért mert én igen. Az elfogadás lenne a lényeg szerintem.

2022. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Én nem nézem hülyének azokat, akik hisznek benne, hát pont erről szól a kérdésem. Én csak ugyanúgy nem értem, hogy hogyan lehet hinni ebben, ahogyan te sem érted, hogy hogyan nem.
2022. okt. 25. 13:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!