Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemen fiatal férfi tanár...

Egyetemen fiatal férfi tanár miért annak az öt “nagymenő” lánynak magyaráz végig másfél órán keresztül, akik a legjobban néznek ki?

Figyelt kérdés
Mi, többiek mintha ott sem lennénk, ránk se néz..

2022. okt. 24. 17:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
35%

De, igy gondoljuk mindannyian, igazabol direkt csakis feled nem akart nezni az a szemet allat, rohadt szexista genyo.


Na, most hogy ezt ilyen szepen tisztaztuk, haladhatunk tovabb.

2022. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de docens nem az eloadói képesseg alapján lesz valaki.

Tapasztaltam én is azt a jelenséget, amiről írsz, szimpla emberi gyarlóság. A katedrán lesz egy kis önbizalma a 10/10 csajokhoz, lehet ez az egy alkalom van a héten mikor alfának érezheti magát :D

2022. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, ha már így történt, próbáld meg a jó oldalát nézni a dolognak. Például milyen sz@r lehet annak az "öt nagymenő lánynak" akit a tanár másfél órán keresztül szemmel tart. Nem tudnak semmit csinálni, kénytelenek figyelni.

Te meg azt csinálsz amit akarsz, mert te nem vagy szemmel tartva. :D

2022. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%

A tanárok szeretik a "visszajelzést", ezért többnyire azoknak a diákoknak magyaráznak, akik értelmesen néznek rá óra közben is, és látja rajtuk, hogy értik is amit mond.

Akik meg csak azzal vannak elfoglalva óra alatt, hogy melyik csaj mennyire menő és milyen ruhája meg a sminkje, azzal miért is kellene foglalkozniuk??

2022. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
#11 Úristen, menj már el más kérdés alá értetlenkedni. Hogy jön ide a szexizmus, meg hogy csak én??
2022. okt. 24. 18:20
 16/31 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván azért, mert jó rájuk nézni, rád meg nem. De gondolom erre magadtól is rájöttél.
2022. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Ők motiválják a tanításra őt.
2022. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén?Ki nem sz*rja le, hogy hova néz?Meg mit számít, hogy fiatal a tanár?Tán az a bajod, hogy tetszik neked, de rád sem néz?
2022. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
60%
Soha az életben nem érdekelt, kit néz a tanár. Tény, hogy az én szakomon a legtöbb oktató nő volt, ahogy a legtöbb hallgató is, de a férfi tanároknál sem figyeltem, hogy ők kit néznek. Feltételezem, hogy az esetek 90%-ában az első sort/egyéb könnyen látható személyeket nézték, minden más tényezőtől függetlenül. És ha az első sorban pont a "csinibabák" ültek? Jó nekik, vagy nem tudom, mit kéne erre reagálni. Én személy szerint nem azért voltam ott, hogy másokkal versengjek a tanárok figyelméért, úgyhogy felőlem a falat is bámulhatták volna. Adják le az anyagot rendesen, aztán menjünk szépen haza, más marhára nem érdekelt. Őszintén irigyellek, ha az a legnagyobb bajod az egyetemen, hogy nem egyenlően oszlik meg a tanár figyelme az előadáson résztvevő 30-300 ember között.
2022. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Őszintén sajnálom azokat, akik azt hiszik ez életem legnagyobb problémája. Amúgy alapvető tiszteletről beszélünk és tök mindegy, hogy férfi vagy nő a tanár, fiatal vagy múmia ha magyaráz, akkor vagy mindenkinek vagy senkinek. Ennyi.
2022. okt. 24. 19:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!