Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemen nappalin, hány éves...

Egyetemen nappalin, hány éves kortól éreztetik hogy már öreg vagy oda?

Figyelt kérdés

Most a levelezősökkel ne foglalkozzunk, igen tudom oda inkább 30+ koroszály jár.


Arra vonatkozik a kérdésem hogy mi az az életkor NAPPALI tagozaton amikor már elkezdenek távolságot tartani tőled, mert már nem az ő korosztályuk vagy, pl. nem hívnak el meginni egy italt, kajálni, bulizni előadások után, eleve már fel sem merülsz mint a társaság tagja, akár már nem is nagyon akarnak beszélgetni sem veled.



2022. máj. 6. 09:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
150 től kb.
2022. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem a korodtól függ, hanem a személyedtől. Persze más korosztályként lehet, hogy más a hozzáállásod pár dologhoz, de nem a korod miatt nem fognak hívni.


Mondjuk nem tapasztalat, nekem minden szaktársam 20-21 éves. Jövőre végzünk. Az alattunk járó évfolyamban van, aki idősebb nálam 1-2 évvel, de nincs kinézve.

2022. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

# 2


hát oké az a 2 év nem mondható igazi korkülönbségnek

2022. máj. 6. 09:37
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem általános iskola meg középiskola amit jó esetben egyszer jár ki az ember.


Népszerű szakokon jellemzően pár év eltérés van, csak de ide oda jelentkezgetések, van aki később kezdi. Aztán van aki felnőtt fejjel vág bele egy teljesen új irányba, és valóban nappalin ritkábbak, mert az nem kevés idő, de akadnak. Általában nem nappalin vannak. Párom a 5ik diplomáját tapossa 40+ os.

2022. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Én mesterképzésre járok. Itt többen vannak, akiknek alapból nem ez az első képzése, és már amúgy sem 18-20 évesek vagyunk, szóval bőven vannak 25-28 közöttiek. Személy szerint én nem is tudom megmondani róluk, hogy kicsit idősebbek lennének, legfeljebb a történeteikből, közösségi oldalaikról tudom a korukat. Ők pontosan ugyanolyan részei a közösségnek, mint a 23-25 évesek. 30-35 közötti csoporttársunk nincs, úgyhogy erről nincs tapasztalatom, de vannak 35-40, sőt 50 körüli emberek is nálunk. Az összejövetelekből kimaradnak, de egyetemen abszolút beszélgetünk velük is. Jól kijövünk velük, tényleg kedvesek, normálisak, de érthető, hogy mondjuk a kiskamasz gyerekei mellett nem akar valaki huszonévesekkel iszogatni.
2022. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Professzorok szted hany evesek?
2022. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
18 évesen a kolis szomszédom 25 volt, jóban voltunk. Ő sem éreztette, hogy lenézne, mert még alig estünk ki a középsuliból. Tesóm egy másik egyetemen valami tanulmányi kiránduláson haverkodott össze egy 35 éves másodévessel. Nyilván sok mindentől függ, nem csak a kortól. De ez pont az az időszak, amikor már nem vagy gyerek, de még nem felnőtt és már attól zavarba jönnek sokan, hogy most egy negyvenes csoporttársat lehet-e tegezni. Amire te gondolsz, szerintem 30-35 között már nehezebb helyzetből indulsz.
2022. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
30
2022. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Mérnök infóra jártam anno, 18-25-ös korosztály teljesen együtt mozgott, nem volt ebből semmi gond. Két csoporttársunk volt aki idősebb volt, egy 40-es férfi és egy 50-es nő. A férfi jött velünk mindenfelé, nagyon csíptük őt, a személyisége teljesen passzolt hozzánk. A nőnek már volt családja, unokája, ő nyilván a lehető legkevesebb időt töltötte az egyetemen, amint lehetett lépett le a családjához, így nem is alakult ki különösebb kapcsolat közöttünk. DE ez nem a kora miatt volt, egyszerűen más életszakaszban járt már. Értelmes ember nem fog a kor alapján ítélkezni. 30/N
2022. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Igaz én jelenleg csak mesterszakon tanitok, de vannak boven 23tol 40ig hallgatók, es jol mukodik a kozosseg.
2022. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!