Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, az a szemetekben...

Lányok, az a szemetekben pozitív, ha egy férfi normálisan, hiszti nélkül fogadja a visszautasítást?

Figyelt kérdés
2022. nov. 3. 19:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nyilván amiatt nem fogok mégis összejönni vele, de ha valaki végre normálisan reagálna, már komolyan mondom, megörülnék, hogy végre egy épeszű ember, és elmesélném a legjobb barátnőmnek hogy vannak még ilyenek, pedig már azt hittem kihaltak. Eddigi személyes kedvencem az volt, mikor, nem szó szerint idézve, a srác közölte az elutasítás után, hogy "jaj igazából nem úgy értettem, nem akartam bepróbálkozni nálad, te értetted félre, tehát biztosan TE akarsz TŐLEM valamit, annak ellenére, hogy most utasítottál el!" Ezek után már...
2022. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Még mindig nem úgy értem, hogy emiatt elvárnám, hogy összejöjjön velem.:) Teljesen általánosan kérdeztem.
2022. nov. 3. 20:07
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván pozitív, de ha vissza utasítom már alapból mindegy
2022. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%

ha visszautasítottad, nem teljesen mindegy?

Ha neked azt mondja egy férfi, hogy kevés vagy, akkor büszkén kihúzod magad?

2022. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"és gondoltam, megèrdeklődöm, hogy pozitív-e a normális viselkedés."


Mi a fasz

2022. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kerdezo! Ha nyugiban viseled a visszautasitast,azt jelenti sok onbizalmad van es ez vonzo.
2022. nov. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%
Pasiként írom: jobb a hiszti. Élőben kell kérdezni, visszautasításnál szoktam sikítani, közben verem magam a földhöz, toporzékolok. Ha kinevet, akkor kinyújtom a nyelvem és bukfencezem. Általában meggondolják magukat.
2022. nov. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nyilván ne kezdj el hisztizni, mert akkor biztos hogy tényleg semmit nem akar majd tőled, de azért ne is faarccal nézz majd rá, ha visszautasít.. látszódjon rajtad hogy sajnálod a dolgot, de viselkedj egyébként normálisan, ne erőltesd rá magad
2022. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!