Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kell félni attól, hogy az...

Kell félni attól, hogy az olyan nőgyűlölők, mint sok incel, akik a nőket hibáztatják, hogy 25+35 évesen soha nem volt még nőjük erőszakot követnek el?

Figyelt kérdés

2022. nov. 9. 06:26
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/129 anonim ***** válasza:
61%
100, vicceske, de én házas vagyok. Előtte is ovltak barátnőim.
2022. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/129 anonim ***** válasza:
40%

Tulajdonképpen mindenki képmutató és szeretné azt hinni, hogy a tehetsége, jelleme, szellemessége, személye miatt van vele a másik de igazság mindig kegyetlenebb ennél. Amiért az emberek kialakítottak egy civilizációt azért még az évmilliós evolúciós beidegződések nem szűnnek meg és ugyanúgy megy a szelekció mint ezelőtt 100,000 évvel vagy éppen Taigetoszban.


A nők jó génállományú férfit akarnak, teljesen mindegy a jellem, lásd rosszfiúk, gengszterek, iskolai bullyk népszerűsége a szebbik nemnél.

A nők nem erkölcsös lények, ők genetikai szelekció gépezetek.

A pinájuk a természet által nyújtott jutalom a “jól” sikerült génállományoknak. Így tartja fel önmagát a természet.

2022. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/129 anonim ***** válasza:
68%
102, és csodálkozol, hogy nincs nőd?:D
2022. nov. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/129 anonim ***** válasza:
29%

103


És csodálkozol, hogy ez a véleményem? Tyúk vagy tojás volt előbb?

2022. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/129 anonim ***** válasza:
29%

Persze, azert esik az eso, mert berohantam a hazba.....



38F incel

2022. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/129 anonim ***** válasza:
58%

104, számít?

A valódi kérdés az, hgoy mit kezdesz a helyzettel.

Még ha úgy is lenne ahog ymondod - bár szerintem azt állítani, hogy "a pina ajutalom" elég erős, ez egy 13 éves kanos kamasz szintje akinek még nem való párkapcsolat - akkor is a monogámia döntő többségét nem a szex teszi ki.

Te egy pinát látsz egy nőben, így teljesen érthető, hogy a nők nem akarnak veled lenni. Neked imponálna, ha a nők csak egy péniszt vagy egy bankkártyát látnának benned? Nyilván nem, te is undorodsz az ilyen nőktől. AKkor miért várod el, hogy ők ne undorodjanak attól, aki csak pinaként gondol rájuk?


Ez a szelekció. Aki nem képes megismerni a másikat, az nem fog sikert elérni a másiknál. Ennyi.

2022. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/129 anonim ***** válasza:
15%

106


A pina azért jutalom mert az a szaporodó szerv, nélküle kihalna az összes ember génállománya. Azt meg, hogy ki jut pinához azt a természet dönti el annak függvényében, hogy kinek milyen a génállománya. Tehát mint természet jutalmát is fel lehet fogni.

Miért, szerinted a férfi-női kapcsolat dinamikájának fő részét nem a szexuális vonzalom hajtja?

Nemzőszervek nélkül is ennyire keresnék egymás társaságát :D

Csak hogy lásd nem én vagyok gonosz, hanem ilyen a természet. Nem bűn igazi valójukban látni a dolgokat.

2022. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/129 anonim ***** válasza:
68%

Nem bűn igazi valójukban látni a dolgokat.

De ha állatként gondolkodsz, ne lepődj meg, ha nem vesznek emberszámba. Márpedig az emberi párkapcsolatokat elsősorban nem a fajfentartás iránti igény tartja egyben.

Te nem nőt akarsz, hanem pinát. És ameddig ez így van, nem is fogsz nőhöz jutni. De nem is baj, hisz te nem is akarsz nőt.

2022. nov. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/129 anonim ***** válasza:
38%

106


Na és mihez kezdjek a helyzettel nagyokos ha amint láthatod nincs beleszólásom a természet működésébe?

2022. nov. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/129 anonim ***** válasza:
58%
Fogadd el és ne nyüglődj. És ne bánts másokat.
2022. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!