Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a pasi ?...

Miért viselkedik így a pasi ? (kollégám)

Figyelt kérdés
Egy épületben dolgozunk , így akarva ,akaratlanul hébe-hóba összefutunk.1,5 év alatt mióta ott vagyok egyszer se köszönt,így én sem !! Már nm egyszer észre vettem a szemem sarkából,hogy akkor néz rám amikor nem látom,mással beszélek. De amikor jön velem szembe vagy egy légtérbe kerülünk látványosan át néz rajtam,mintha ott se lennék !!!! Ezért se fogok elöször köszönni neki ,ez szerintem elég nagy bunkóság!! Mire véljem ezt ? Kicsit úgy megalázónak érzem ezt a viselkedést . n29
2022. nov. 13. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ne foglalkozz vele!
2022. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miert erzed megalazonak? Szerintem nem az a celja egyebkent.

Ha pedig a szemed sarkabol latod, h figyel, akkor pedig epp, h tetszhetsz neki. Nem nez rad, mert fel, h eszreveszed. Ez csak az en teoriam, lattam nar ilyet.

En mondjuk csak azert is mosolyogva rakoszonnek, hatha csak epp bunkesz es elszegyelli magat.

2022. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nullara foglalkozzal vele. Egy gondolatot se pazarolj ra.
2022. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 nekem már ugyan ez egyszer megfordult a fejemben ,hogy már csak azért is oda kéne köszönnöm neki, de aahog írtam, teljesen át néz rajtam .. lehet ugyan úgy menne tovább
2022. nov. 13. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Bejön, mi?
2022. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

hát elég bunkó, hogy jó ideje nem köszön.

köszönj rá, aztán nézd meg a reakcióját

2022. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5 az idősebb kollégák vagy a fiatalabbak szintén tudna köszönni is ,nem így viselkedik senki mint őt !! Nee itt unatkozz ! kössz !
2022. nov. 14. 07:00
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
Pedig igaza van 5.nek annyira nyilvánvaló hogy te vagy oda érte és szeretnéd azt hinni hogy tetszel neki azért viselkedik így. 😂
2022. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!