Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek, hogy meglátnak futás...

Félek, hogy meglátnak futás közben! Érzett már más is hasonlóan?

Figyelt kérdés
Eddig csak 1x mentem el futni, mert féltem hogy meglát egy ismerős. Nem nagy helyen lakom, így nem tudok olyan helyre menni ahol kizárt hogy összefuthassak valakivel. Hogy tudnám ezt leküzdeni?

2022. nov. 13. 12:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
5%

Es mi törtenik ha meglTnak?


Csak képzelődsz h ez bárkit is érdekel....

2022. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

A boltban félsz alkoholt, chipset, energiaitalt, cigit, édességet, mirelitpizzát vásárolni?


beteg világ ez, ha a normalitástól félnek az emberek.


Menj, és fuss boldogan, légy büszke magadra, jól teszed.

Ne foglalkozz másokkal, magadért, a saját egészségedért futsz, a futás kb az egyik legjobb dolog, amit tehetsz magaddal.

2022. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Budapesten milliok futnak. Soha aenki nem tesz megjegyzest a dagadtakra se.
2022. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
Én megértem. Én vidéken lakom, itt minden pletykatéma, minden ciki, minden gáz és emiatt én is szorongok. Engem is beszéltek már ki minden hülyeség miatt pl. mert orvosnál voltam, mert bicikliztem, mert mit vettem a boltban, mert ki voltam sminkelve, mert nem voltam kisminkelve stb. Ha pedig találkozol valakivel, akkor az illető jellemzően elkezd faggatni, hogy leinformáljon és tovább tudja adni az “értékes” infókat. Úgyhogy bennem is van egy ilyen fura szégyenérzet, szorongás, félelem még akkor is, ha teljesen hétköznapi dolgokról van szó.
2022. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Én se szeretném hogy összefussak ismerőssel, de túlteszem magam rajta mert a mozgás egészséges és egy jó dolog.
2022. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, én vagyok kakukktojás...

Hát marhára nem érdekel, hogy más ismeretlen mit gondol rólam.

2022. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%

Én még az idegeneket sem szeretem, ha meglátnak futás közben. Mindig éjszaka megyek ki, mikor már sötét van és kihaltak az utcák.

Érdekes, minden más sport oké, uszodába simán elmegyek bárkivel, biciklizni, evezni szoktam... Csak a futás para. Szerintem a lihegés miatt.

2022. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
akkor menj ki futópályára, focipályára
2022. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!