Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Yettel reklámban a buszvezet...

A Yettel reklámban a buszvezető nő vagy férfi?

Figyelt kérdés

Ami most megy a tv-ben? Elég férfias hangja van, meg a szakmája is az, a kinézetéről viszont nem tudom eldönteni. S az sms-ben is úgy írják neki "Anya idén nem tudok jönni ünnepekkor"

Most akkor ő nő vagy férfi?



2022. nov. 21. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem ismerem ezt q reklámot, de ha anyaként van megszólítás, nyilvánvalóan nő
2022. nov. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ezt láttam már, nem tudtam, hogy yettel reklám, de ugyanolyan zagyvaság, mint amilyen a mobil alkalmazásuk.
2022. nov. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Telekom reklám, és Gittának szólítják benne, tehát nő.
2022. nov. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én végig pasinak hittem, most a kérdés miatt rákerestem. Egyed Brigittának hívják a színésznőt aki szerepel benne, szóval nő
2022. nov. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

És akkor a "fideszbirkák" azok, akik folyamatosan foglalkoznak a meleg témával...


Nem a széplelkű liberálisok, akik bár gondolom minden követ megmozgattak, amikor kerestek egy színésznőt a reklámra, de minő véletlenségből ezt a hölgyeményt találták, nahát.


És akkor csodálkoznak, amikor kb gazdasági csőd lenne, szétlopnak mindent, de az ember ha beledglik is, akkor se szavazna az érzelemmotiváltakra...

2022. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2022. nov. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Tök egyértelmű számomra, hogy nő. Szerintem se a hangja se a kinézete nem férfias. Most azért mert már kicsit idősebb és rövid a haja? :) Nektek csak az a jó, ha modellek szerepelnek reklámokban?
2022. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!