Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatalok miért nem néznek...

A fiatalok miért nem néznek már TV-t, a foci is állítólag nézettségi gondokkal küzd?

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 10:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Internet
2022. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Mert ők már nem hajlandóak nézni az órát, hogy mindent eldobva odaszaladjanak egy műsor elé. Van netük, amit akarnak, megnézik akkor, amikor ők akarják.
2022. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
92%
Az egész osztály a mecset nézte a teloján a szünetben. Nem tudom hogyy iről beszélsz, de még a tanári karig is eljutott hogy hogyan kaptak ki a szaudiak ellen.
2022. nov. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2022. nov. 27. 10:21
 5/20 anonim ***** válasza:
99%
mert elegük van a kötelező reklámok végignézéséből 10 percenként.
2022. nov. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Minek?


Neten fent van minden, megnézem, amikor akarom, vagy lesz rá időm. Lényegesen kevesebb a reklám és azt nézek amit akarok, nem amit adnak. Kb 10-15 csatorna van a többszázból, ami ér is valamit. Egyébként ez nem csak ránk jellemző, a 30asok közül is egyre kevesebben tévéznek. Anyukám 47 éves, tavaly lemondta az előfizetést, mert őt se érdekli.


Tévén streaming szolgáltatóktól nézünk filmeket, sorozatokat, illetve youtubeot. Ha gépen egyszerűbb megtalálni valamit, akkor összekapcsolom a tévével egy perc alatt és kész, nagy képernyőben látok mindent.


Számomra inkább az a hihetetlen, hogy ugyan ki néz még tévét és miért?

2022. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Mert számtalan hátránya van azzal szemben, hogy az interneten nézzek műsorokat:

- az interneten nincsenek reklámszünetek, pláne nem tizenöt percenként

- az interneten én döntöm el, hogy mikor nézem meg az adott műsort, amit ha kell, le is tudok állítani

- az interneten sokkal nagyobb a választék

- az interneten eredeti hanggal tudom nézni a filmeket, sorozatokat

Igazából a TV már nem tud (legalábbis szerintem) érdemi előnyt nyújtani. Lehetne írni, hogy közösségi élményt ad, hiszen egy kocsmában tényleg TV van és nem egy latopon nézik a dolgokat, de az internet segítségével tudok a külföldi barátaimmal együtt filmet nézni vagy éppen a helyi barátnőimmel összeülünk és az apám kivetítőjével itthon mozizunk.

A foci mindig is untatott, azt sehol se nézem.

21/L

2022. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Engem amúgy egyáltalán nem mozgatnak meg a sportesemények, de telefonon azt is el lehet érni bármikor élőben.

Van pár barátom, akik nagy rajongók, nagyobb eseményeken kimennek kocsmába és ott nézik a többiekkel együtt a meccset, vagy összeülnek valakinél. De ők is kb csak a sportcsatornákat nézik, még reklámidőben sem kapcsolnak el sehova. Hatos voltam.

2022. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
98%

Lemondtam a TV előfizetést. Van netflixem és a neten mindent megtalálok az okostévém segítségével.

36F

2022. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Az engem is érdekelne mi vonz valakit a tvzésben
2022. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!