Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatalok miért nem néznek...

A fiatalok miért nem néznek már TV-t, a foci is állítólag nézettségi gondokkal küzd?

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 10:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
99%
Tv-ben csomó reklám van, és nem érdekel ami benne megy. Mostanában csak a sok hülye valoságshow meg szappanopera megy. Sorozatból meg mindig ugyan azokat ismétlik.
2022. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Psycho ***** válasza:
97%

Én már hosszú évek óta csak akkor nézek TV-t, ha valami sporteseményt akarok megnézni (focimeccs, Olimpia, Darts, stb). Ez az egyetlen előnye a TV-nek (az én preferenciáim alapján) az internettel szemben. Azért jobb magyar kommentátorral nézni az eseményt, és tuti hogy nem is akadozik az adás.


Minden más a TV-ben borzalom. Néha megszakítják a reklámokat TV adással. Egy másfél órás film bőven több mint két óra emiatt. A nagynevű csatornákon ömlik a bulvár szenny, amiből én nem kérek. A tehetségkutató műsorok is már a woke propagandáról meg a showról szólnak, a valódi tehetség sokadlagos szempont lett (tovább tart a zsűri szekunder szégyenérzetet adó jópofizása mint maga az előadás). Az ismeretterjesztő műsorokon 10 perc után reklám, majd a következő etapban összefoglalja 5 percben amit az előző 10-ben elmondott, ezért vontatott lesz az egész.


A netes médiumok előnyeit fent már felsorolták.

2022. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
98%
Mert TVzni egy borzasztó szar dolog
2022. nov. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Focit azért nem nézik mert unalmas lett, régen 20-30+ éve sokkal jobb meccsek voltak.
2022. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Amit mostanában "televíziózás" néven futtatnak Magyarországon, attól csak elhülyülni lehet! Ez!

Ha bevennék az emberek azt a mérhetetlen minőségű és mennyiségű baromságot, amit napi szinten próbálnak a képükbe tolni 70000-szer, akkor már kihalt volna az emberiség veszettségi járványban.

2022. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A labdarúgásra sokan vevők lennének, csak az Afrika Kupa, - ami a jelenlegi "magyar bajnokságnak" megfeleltetett túlélő show, - annyira "nívós", hogy amikor nagyon nem tud valaki aludni, akkor érdemes foglalkozni vele.
2022. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
10 éve még mondhatni rendszeresen néztem a tv-t, de már akkor azt mondtuk, hogy tele van ismétléssel, mindenhol csak reklám megy, azért meg tényleg felesleges nézni, önként már évek óta nem néztem, a sportesemények meg egyáltalán nem izgatnak, de ahogy írták is, ez is ugyanúgy elérhető online
2022. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
6-os: azért egy jó filmet nem lehet olyan élvezettel végignézni egy kis telefonon, mint egy televízión, a fotelból.
2022. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Tudom, de írtam is, hogy magát a tvt használom, nézek rajta filmeket, sorozatokat, videókat.
2022. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk természet tudományos filmeket nem nagyon lehet nézni máshol
2022. nov. 29. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!