Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bolti dolgozók (eladók pénztár...

Bolti dolgozók (eladók pénztárosok) miért vannak úgy lenézve a társadalom egy része által és miért vannak ennyire alul fizetve?

Figyelt kérdés
2022. nov. 28. 21:17
1 2
 1/17 anonim válasza:
87%
Nincsenek lenézve. Azért keres kevesebbet,mint egy villanyszerelő,mert egyszerűbb megtanulni a szakmát.
2022. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Ebben az országban szinte mindenkit lenéz valaki. A boltosok nincsenek jobban lenézve, mint mások.

És egyáltalán nincsenek alulfizetve.

2022. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Minden munkáért annyit fizetnek amennyit ér.
2022. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Aldi, Sopronban, 40 óra esetén 457 bruttó.


[link]



Ez közel sem alulfizetés.

2022. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Nincsenek lenézve és alulfizetve.
2022. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Ugyan annyit kapnak mint barmilyen mas betanitott melos kb.. (vannak kivetelek, de azok kemenyebb melok)
2022. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Darius- ***** válasza:
75%

Lehetoséged van munkat valtani. Valoszinuleg ott is megtapasztalhatod azt, hogy lenéznek. Még a sztarokat, milliomosokat is lenézik tobben, mig masoknek példaképek.

Gondolom valaki mondhatta neked azt, hogy egy pénztaros azért lett az, mert szakképzetlen, buta. Ez nem igaz. Fontos részei vagytok ti is a tarsadalomnak, ezt a munkat is meg kell csinalja valaki és inkabb halasak kéne legyenek nektek ugy mint barki masnak, aki dolgozo.

2022. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
Lenézve nincsenek, de azért valljuk be, ez a munkakör nem igényel sem túl komoly képességeket, sem nagy tudást, és azért a felelősség sem akkora, mint egy repülőgép pilótáé.
2022. nov. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Mindenkit lenéznek akinek nincs diplomája. Nyelvvizsgái és nincs minimum 600 ezres nettó fizetése.


Nem csak a pénztárost hanem mindenkit aki “egyszerű melós “

2022. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem alulfizetve általában nincsenek. Én nem nézem le őket, de akármit dolgozik vagy csinál az ember, mindig lesznek olyanok, akik lenézik. Mondjuk tegnap pont találkoztam egy hihetetlenül bunkó pénztárossal, nem általánosítok, mert eddig azért ilyen esettel még nem találkoztam, de ez nem vetett valami jó fényt rá.
2022. nov. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!