Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért köszönnek egy 30 éves...

Miért köszönnek egy 30 éves nőnek csókolommal?

Figyelt kérdés
30as, 40es 50es pasasoktól fura, az idősebb korosztálynál ráfogom a régimódiságra vagy a modorosságra.

2022. dec. 1. 14:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Engem ha csókolomoznak elkap a letargia, hogy bár 30 évesen nincs gyerekem se pasim, de 80 évesnek nézek ki és küszöbön a halál :D Már köszönni félek mert random idegenek osztják ezt az illedelmes kedvességet...
2022. dec. 2. 06:49
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Túlhisztizel magadnak valamit aminek semmi köze a korhoz mint kialakult szokáshoz, illemszabályokhoz inkább.
2022. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert meg akarnak csókolni. Én is ezt tenném-
2022. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Azért mert tisztelet tudó.
2022. dec. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért, mert modorosak, régimódiak. Szerintem ha tanúja lennék ennek, el is mosolyodnék, azért 2022-23ban elég vicces, de hát a magyarok többsége borzasztóan merev, karót nyelt.

Amúgy az is lehet, hogy többnek nézel ki, vagy ellenkezőleg, fiatalabbnak, vagy csinos vagy, akkor meg ilyen behízelgő modorossággal akarják tudtodra adni. Ilyet már sokszor láttam.


Egyébként most történt az Aldiban, hogy előttem álló 65 körüli férfi csókolommal köszönt a kb. 25-30 szőke kasszáscsajnak, és láthatóan kínos volt kicsit a csajnak.

Ha már magázza, akkor legalább legyen Jónapot, ez a csókolomozás nagyon gáz így 2023-ban.

2023. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!