Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szokott hiányozni a gyerekkoro...

Szokott hiányozni a gyerekkorotok?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyen gyakran és mikre gondoltok a múltból?

2022. dec. 3. 14:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem :D
2022. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem, pedig nem volt rossz gyerekkorom
2022. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak azért nem, mert a mostani életem jó. Mindig mondják ezt a "nem kellett ezen-azon gondolkodnom". Én mindig gondolkodtam mindenen, akkor is most is. Ezért nem kell sok mindenen gondolkodnom. Anyagi gondjaim nincsenek. Szeretnek, akiknek szeretni kell. A családdal megvagyok. Vannak barátaim, ismerőseim, akikkel kedveljük egymást. Egészséges vagyok. Érdekes az életem. Nincs nosztalgiára ok, illetve az érdekes, amikor eszembe jut egy olyan dolog, ami akkor teljesen másképp volt, mint most.
2022. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A jó dolgok hiányoznak.
2022. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is inkább az hiányzik, hogy akkor önfeledtebb voltam, illetve mérföldekkel több időm volt, mint most, valamint akkor a barátaimmal is könnyebb volt találkozni.

Szinte bármikor leülhettem és belefeledkezhettem egy jó könyvbe, tarthattam sorozatmaratont, anélkül, hogy kötelességeket ignoráltam/halogattam volna, hogy ezeket meg tudjam csinálni. Meg barátokkal sem volt ennyire macerás közös időpontot találni, ami jó mindenkinek.

2022. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Nyilván függ attól milyen gyerekkora volt valakinek, és milyen most.
2022. dec. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
igen
2022. dec. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!