Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy érzitek magatokat egy...

Hogy érzitek magatokat egy héttel karácsony előtt?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Most értem haza nemrégen a nagy bevásárlásból és sokkal több pénzt elköltöttem, mint szerettem volna.


De én remekül vagyok. 🎄🎁🍗

(Csak néha vissza kell fognom magam, hogy el ne sírjam magam.)

2022. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Még nem karácsonyi időszak van, hanem vizsgaidőszak. Ez köti le a teljes figyelmemet.
2022. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
A vizsgaidőszak kicsit minden figyelmemet leköti. Legalább az ajikat megtudtam venni.
2022. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Várom nagyon. :)
2022. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem érzem magam jól, mert egy új, teli mindenféle xarral év fog kezdődni ismét.
2022. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Cefetűl, de nem a Karácsony miatt, hanem a Szeretet Ünnepe miatt, baszlatnak a családomnak vélt emberek, s ráadásul a napokban a testvérem is felhívott, én meg felvettem, véletlenül...
2022. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Egész jól, bár az egyetlen dolog amit hiányolok felnőttként az az "Ünnep varázsa".

Nem tudom mások hogy vannak ezzel, de gyerekként csak más hangulata volt az ünneplésnek, és az egész December erről szólt. Forrócsoki, fa és lakásdíszítés, ünnepi menű, sütemények. Összeül a család ebédelni, beszélgetünk...Felnőttként ugye ez az egész elmúlik általában, és szépen lassan el is múlik az a klasszikus ünnepi hangulat.

Nálunk idén nem hiszem hogy lesz Karácsonyfa vagy több fogásos ünnepi ebéd, mi nagyon megszívtuk az inflációt. Bár elhatároztam hogy ha törik, ha szakad idén sütök egy nagy adag mézeskalácsot meg habkarikát, abból nem engedek :D

2022. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Én mindig egy dolgot várok nagyon a karácsonyban, hogy vége legyen. Most is, ki nem állhatom ezt a felhajtást. Persze jó, hogy nyugi van, lehet jókat enni, és játszani a gyerekekkel, csak ez a marha nagy körítés felesleges szerintem. Főleg, hogy az utóbbi időkben ennyire elanyagiasodott az egész.
2022. dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
hidegen hagy, várom a végét, konkrétan a napokban tudtam meg, hogy a jövő héten lesz
2022. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Alig várom már hogy mikor lép be az ajtón Chad.
2022. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!