Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy érzitek magatokat egy...

Hogy érzitek magatokat egy héttel karácsony előtt?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 13:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Gyerekként és tiniként nagyon szerettem ezt az időszakot. Most felnőtt koromra minden évben egyre kevésbé várom.. A családom beosztja az egész ünnepet nekem, hogy kihez mikor kell menni, apum arra is rávesz, hogy menjek vele a nagymamám testvéréhez és férjéhez, akik olyannyira részt vettek az életemben, hogy egy kezemen meg tudom számolni hányszor láttam őket, kb két éve több év kihagyás után (mert ők messze laknak és nem jöttek a városba) bemutatkoztak nekem mikor mentünk hozzájuk karácsonyt ünnepelni 🤣 azt hitték a nagybátyám új barátnője vagyok... kérdem én van értelme ennek Idén lemondtam egyébként azt a flancos találkozást. Inkább a kislányommal és a párommal leszek aznap. Szerintem úgy igazi a karácsony ha azokkal vagyunk akik tényleg fontos része az életünknek. Jövőre már van is tervem hogyan fogom alakítani. Ugyanis nekem hiányzik hogy újra tudjam várni a karácsonyt.
2022. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Sz*rul.

Nekem évek óta nem jön az a régi feeling. Szétszakadt panaszkodó család minden tagjához elmenni jó pofozni, nem összeveszni tökéletes szeretetteljes dolog.. Kitalálni ki mit szeretne úgy, hogy örüljön is neki és ne pofákat vágjon felbecsülhetetlen. Ilyenkor leginkább elmennék a fenébe aztán visszajönnék, ha már vége az évnek..

Önként jelentkező aki velem tartana?😄 (nem nő vagyok szal nem bombázzatok kanoskák.)

2022. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11 es vagyok jól megfogalmaztad tök átérzem.

Jövőre én már 23-án lemegyek a térképről és januárban visszajövök. Így nem kell a család minden tagjának magyarázkodnom és még jól is járok.

2022. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi karácsonyi hangulatom, főleg azért, mert a vizsgaidőszak engem is szinte teljesen leköt. Meg hiába mentem mindennap 2x keresztül a karácsonyi vásáron egyetemre menet, az időjárás sem épp téli hangulatot tükrözött, és az elmúlt hetek is olyan sűrűre sikeredtek, hogy időm se nagyon volt felfogni, hogy jövő héten már karácsony.

De ezektől függetlenül kicsit magányosnak is érzem magam itthon/ amikor nem az egyetemen vagyok, pedig szinte állandóan vannak körülöttem emberek.

2022. dec. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sajnos én már tinikorom eleje óta nem érzem azt a karácsonyi hangulatot, amit anno kisgyerekként. Egyszerűen elmúlt. Mellesleg egyedül élek pár hónapja, s Karácsonykor is egyedül leszek itthon. Fát sem díszítettem, unom az egészet. Pedig annyira jó lenne újból izgatottan vàrni a Karácsonyt, mint régen.

19/L

2022. dec. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utálom a karácsonyt. Alig várom már a tavaszt.
2022. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!